Filmy i seriale

Znakomity film „Outback Fight Club” w Fightklubie

Świetne zrealizowany, utrzymany w szybkim tempie dwuczęściowy film dokumentalny ukazujący prawdziwą naturę amatorskiego boksu. Fred Brophy przez ponad trzydzieści lat prowadzi namiot, w którym organizuje pięściarskie pojedynki. Bierze pod swoje skrzydła totalnych amatorów, wyrzutków społecznych oraz ludzi odrzuconych i razem z nimi tworzy niezapomniane show.

Hard Knocks Fighting – Out of The Cage

Kolejny sezon cieszącego się dużą popularnością wśród społeczności MMA dokumentalnego serialu ukazującego świat mieszanych sztuk walki od środka. W każdym odcinku pokazujemy sceny prosto z oktagonu, z serca klatki, obrazki, których nie widać podczas gal, a które często determinują całe show. Każdy odcinek to niepowtarzalna podróż do wnętrza świata najlepszego MMA. Chcesz poznać kulisy tego sportu? Nigdzie nie dowiesz się o nim więcej niż z Hard Knocks Fighting – Out of The Cage. Nowy sezon i premierowe odcinki w każdy poniedziałek o 22.00 wyłącznie w Fightklubie.

Hard Knocks Fighting – Day in The Life

Świat zawodnika MMA, to nie tylko walka w klatce, mordercze treningi i zbilansowana dieta, to często także kłopoty rodzinne, finansowe, trudne wybory życiowe i pojedynki z drobnymi sprawami życia codziennego. Z drugiej strony to także świat wielkiej motywacji, poświęcenia i ogromnej satysfakcji z sukcesów. Aby zajrzeć za kulisy życia współczesnych gladiatorów i spędzić dzień z zawodnikiem MMA – zapraszamy na premierowy cykl Hard Knocks Fighting – Day in The Life w czwartki o 22:00.

Dokument “Być jak Mike Tyson” w FightKlubie!

Mike Tyson to jedna z największych legend boksu, najmłodszy mistrz świata w historii wagi ciężkiej, genialny pięściarz, który słynął z szalonych zachowań. Przez media nazywany był „Żelaznym Mikiem” oraz „Najniebezpieczniejszym człowiekiem na planecie”. A jaki jest naprawdę?

Partnerzy

Piłka nożna, ręczna, siatkówka, koszykówka?

Oglądaj Sportklub!