Skomentuj Program

Wideo

Program TV

00:00Judo:World Championship: dzień 3 Rosja
02:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (18): magazyn
03:00Boks:HBO Boxing After Dark Ep 3: Siergiej Kowaliew - Blake Caparello
05:00Boks:Sportitalia: Manuel Lancia - Pasquale Di Silvio, Anita Torti - Monica Gentili
07:00Judo:World Championship: dzień 4 Rosja NA ŻYWO
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Judo:World Championship: dzień 4 Rosja NA ŻYWO
14:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:30Teleshop:magazyn reklamowy
15:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
15:30Teleshop:magazyn reklamowy
16:00Judo:World Championship: dzień 4 Rosja
20:00Siłowanie na rękę: Stoyan Golemanov – Aleh Matskevich
20:30Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 22
22:00Judo:World Championship: dzień 4 Rosja
00:00Boks:Boks Zawodowy: Friday Fight Night: York Hall, London
02:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (19): magazyn
03:00Sporty walki:Cage Warriors: Amman
05:00Boks:HBO Boxing After Dark Ep 3: Siergiej Kowaliew - Blake Caparello
07:00Judo:World Championship: dzień 5 Rosja NA ŻYWO
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
12:30Teleshop:magazyn reklamowy
13:00Judo:World Championship: dzień 5 Rosja NA ŻYWO
15:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
15:30Teleshop:magazyn reklamowy
16:00Judo:World Championship: dzień 5 Rosja
20:00Siłowanie na rękę: Miroslav Ivanow - Alexander Cvetkov
20:30Siłowanie na rękę:– Alexey Voevoda – Michel Todd
22:00Boks:Sportitalia: Samuele Esposito - Christopher Sebire NA ŻYWO
23:00Zapasy:Wrestling (32): magazyn
00:00Judo:World Championship:
02:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (20): magazyn
03:00Sporty walki:Cage Warriors: Amman
05:00Boks:HBO Boxing After Dark Ep 3: Siergiej Kowaliew - Blake Caparello
07:00Judo:World Championship: dzień 6 Rosja NA ŻYWO
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
12:30Teleshop:magazyn reklamowy
13:00Judo:World Championship: dzień 6 Rosja NA ŻYWO
15:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
15:30Teleshop:magazyn reklamowy
16:00Judo:World Championship:
20:00Być jak Mike Tyson: serial dokumentalny typu reality show (5)
20:30Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 22
22:00Sporty walki:Cage Warriors: Seek and Destroy Part 1 PREMIERA
23:30Judo:World Championship:
01:30Siłowanie na rękę:– Alexey Voevoda – Michel Todd
02:00Sporty walki:KOTC Classics (1): magazyn
03:00Boks:Sportitalia: Samuele Esposito - Christopher Sebire
05:00Zapasy: Wrestling (32): magazyn
06:00Judo:World Championship:dzień 7 Rosja NA ŻYWO
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
12:30Teleshop:magazyn reklamowy
13:00Judo:World Championship:dzień 7 Rosja NA ŻYWO
15:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
15:30Teleshop:magazyn reklamowy
16:00Sporty walki:Cage Warriors: Dublin II
18:00Boks:Sportitalia: Samuele Esposito - Christopher Sebire
20:00Być jak Mike Tyson: serial dokumentalny typu reality show (6)
20:30Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Sosnowski – Michael Holden
22:00Siłowanie na rękę:John Brzenk – Ion Oncescu PREMIERA
22:30Judo:World Championship:dzień 7 Rosja
00:30Sporty walki:Cage Warriors: Seek and Destroy Part 1
02:00Sporty walki:KOTC Classics (2): magazyn
03:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Sosnowski – Michael Holden
04:30Siłowanie na rękę:John Brzenk – Ion Oncescu
05:00Judo:World Championship:dzień 1 Rosja
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Sporty walki:
13:30Siłowanie na rękę: John Brzenk – Ion Oncescu
14:00Sporty walki:KOTC Classics (3):
15:00Judo:World Championship:
17:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (1): magazyn
18:00Boks:Golden Boy 2014: Manuel Avila - Sergio Frias
20:00Siłowanie na rękę: Lachezar Savchev – Marcin Kreft
20:30Sporty walki:King of the Cage: Seek and Destroy Part 1
22:00Sporty walki:King of the Cage: Seek and Destroy Part 2
23:30Siłowanie na rękę: John Brzenk – Ion Oncescu
PREMI
00:00Judo:World Championship:dzień 1 Rosja
02:00Sporty walki:KOTC Classics (3): magazyn
03:00Boks:Sportitalia:
05:00Judo:World Championship:dzień 2 Rosja
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Siłowanie na rękę: John Brzenk – Ion Oncescu
13:30Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Sosnowski – Michael Holden
14:00Sporty walki:KOTC Classics (4):
15:00Judo:World Championship:
17:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (2):
18:00Sporty walki:Cage Warriors: Amman
20:00Siłowanie na rękę: Jan Amolins – Alexander Cvetkov
20:30Sporty walki:King of the Cage: Seek and Destroy Part 2
22:00Zapasy:Wrestling (33): magazyn PREMIERA
23:00Siłowanie na rękę: John Brzenk – Ion Oncescu
23:30Boks:Boxing Show Italy:
00:00Judo:World Championship:dzień 2 Rosja
02:00Sporty walki:KOTC Classics (4): magazyn
03:00Boks:Boks Zawodowy: Friday Fight Night: York Hall, London
05:00Judo:World Championship:dzień 3 Rosja
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Sporty walki:King of the Cage: Seek and Destroy Part 1
13:30Siłowanie na rękę: John Brzenk – Ion Oncescu
14:00Sporty walki:KOTC Classics (5): magazyn
15:00Judo:World Championship:dzień 3 Rosja
17:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (3): magazyn
18:00Boks:Sportitalia:
20:00Siłowanie na rękę:Artur Głowinski – Oleh Budarian
20:30Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Sosnowski – Michael Holden
22:00Boks:Golden Boy 2014: Floyd Mayweather - Robert Guerrero PREMIERA
23:30Siłowanie na rękę:John Brzenk – Ion Oncescu
00:00Judo:World Championship:dzień 3 Rosja
02:00Sporty walki:KOTC Classics (5):
03:00Sporty walki:Cage Warriors: Amman
05:00Judo:World Championship: dzień 4 Rosja
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Golden Boy 2014: Manuel Avila - Sergio Frias
14:00Sporty walki:KOTC Classics (6):
15:00Judo:World Championship: dzień 4 Rosja
17:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (4): magazyn
18:00Boks:Boks Zawodowy: Friday Fight Night: York Hall, London
20:00Siłowanie na rękę: Sergey Ivanov – Krystian Kruszyński
20:30Sporty walki:King of the Cage: Seek and Destroy Part 2
22:00Sporty walki:Cage Warriors: Amman
00:00Judo:World Championship: dzień 4 Rosja
02:00Sporty walki:KOTC Classics (6): magazyn
03:00Boks:Golden Boy 2014: Manuel Avila - Sergio Frias
05:00Judo:World Championship: dzień 5 Rosja
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Sporty walki:Cage Warriors: Amman
14:00Sporty walki:KOTC Classics (7):
15:00Judo:World Championship:
17:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (5): magazyn
18:00Boks:Golden Boy 2014: Manuel Avila - Sergio Frias
20:00Siłowanie na rękę: Aleh Matskevich - Gela Khubiashvili
20:30Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Sosnowski – Michael Holden
22:00Boks:Golden Boy 2013: Floyd Mayweather Jr - Miguel Angel Cotto
00:00Judo:World Championship: dzień 5 Rosja
02:00Sporty walki:KOTC Classics (7): magazyn
03:00Boks:Golden Boy 2014: Floyd Mayweather - Robert Guerrero
04:30Siłowanie na rękę:John Brzenk – Ion Oncescu
05:00Judo:World Championship: dzień 6 Rosja
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Sportitalia: Samuele Esposito - Christopher Sebire
14:00Sporty walki:KOTC Classics (8): magazyn
15:00Judo:World Championship: dzień 6 Rosja
17:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (6): magazyn
18:00Sporty walki:Cage Warriors: Amman
20:00Boks:Boks Zawodowy: Friday Fight Night; Harrison – Sprott
22:00Sporty walki:King of the Cage:
23:30Siłowanie na rękę:John Brzenk – Ion Oncescu
00:00Judo:World Championship: dzień 6 Rosja
02:00Sporty walki:KOTC Classics (8): magazyn
03:00Siłowanie na rękę:John Brzenk – Ion Oncescu
03:30Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 23 part 1
05:00Judo:World Championship: dzień 7 Rosja
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Golden Boy 2014: Floyd Mayweather - Robert Guerrero
13:30Siłowanie na rękę:John Brzenk – Ion Oncescu
14:00Sporty walki:KOTC Classics (8):
15:00Judo:World Championship: dzień 6 Rosja
17:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (7): magazyn
18:00Boks:Sportitalia: Samuele Esposito - Christopher Sebire
20:00Siłowanie na rękę:
20:30Boks:Z archiwum SportKlubu:
22:00Siłowanie na rękę:
22:30Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 23 part 1
00:00Judo:World Championship:
02:00Sporty walki:KOTC Classics (9): magazyn
03:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Prizefighter
03:30Siłowanie na rękę:
00:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (13)
00:30AS Wywiadu: Program Patryka Mierosławskiego (24):
01:00Piłka ręczna:Bundesliga – Supercup: THW Kiel (Champion) - SG Flensburg-Handewitt
02:30Żeglarstwo:World Match Racing Tour 2014: STENA MATCH CUP Szwecja
03:30Darts:Premier League Darts 2013(17): magazyn
05:00Marathon: Gold Coast Airport Marathon 2014
06:00Boks:Sportitalia: Manuel Lancia - Pasquale Di Silnio; Anita Torti Vs Monica Gentili
08:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (24): publicystyczny program autorski
08:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (13)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Darts:Premier League Darts 2013(17): magazyn
12:30Żeglarstwo:Fleet Racing Tour:
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Piłka ręczna: Bundesliga: THW Kiel (Champion) - SG Flensburg-Handewitt
15:30Żeglarstwo:World Match Racing Tour 2014: STENA MATCH CUP Szwecja
16:30World of Freesports 2014:magazyn (34)
17:00Darts:Premier League Darts 2013(17): magazyn
18:30Piłka ręczna: Bundesliga:THW Kiel (Champion) - Füchse Berlin (National Cup-Winner
20:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (14)PREMIERA
20:30Piłka ręczna: Bundesliga: THW Kiel (Champion) - SG Flensburg-Handewitt
22:00World of Freesports 2014:magazyn (34)
22:30Darts:Premier League Darts 2013(18): magazyn PREMIERA
00:00Sporty walki:Cage Warriors Cage
02:00Piłka ręczna: Bundesliga:THW Kiel (Champion) - SG Flensburg-Handewitt
03:30Darts:Premier League Darts 2013(18): magazyn
05:00Boks:Sportitalia: Manuel Lancia - Pasquale Di Silnio; Anita Torti Vs Monica Gentili
07:00Sporty walki:Cage Warriors Cage Amman
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Darts:Premier League Darts 2013(18): magazyn
12:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (14)
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Piłka ręczna: Bundesliga – Supercup: THW Kiel (Champion) - Füchse Berlin (National Cup-Winner)
15:30Piłka ręczna: Bundesliga:THW Kiel (Champion) - SG Flensburg-Handewitt
17:00Darts:Premier League Darts 2013(18): magazyn
18:30Żeglarstwo:World Match Racing Tour 2014: Sopot Match Race PREMIERA
19:30Alpine Rally 2014:magazyn
19:45Piłka ręczna: Bundesliga: HSV Handball - TSV Hannover NA ŻYWO
21:15Boks:Bokserskie piątki: Golden Boy 2014: Manuel Avila - Sergio Frias PREMIERA
23:15Darts:Premier League Darts 2013(19): magazynPREMIERA
00:45Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (14)
01:15Alpine Rally 2014:magazyn
01:30Sporty walki:Cage Warriors Cage Amman
03:30Darts:Premier League Darts 2013(19): magazyn
05:00Piłka ręczna: Bundesliga: HSV Handball - TSV Hannover
06:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (14)
07:00Boks:Golden Boy 2014: Manuel Avila - Sergio Frias
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Darts:Premier League Darts 2013(19): magazyn
12:30World of Freesports 2014:magazyn (34)
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Piłka ręczna: Bundesliga: THW Kiel (Champion) - SG Flensburg-Handewitt
15:30Piłka ręczna: Bundesliga – Supercup: THW Kiel (Champion) - Füchse Berlin (National Cup-Winner)
17:00Darts:Premier League Darts 2013(19): magazyn
18:30Piłka ręczna: Bundesliga: HSV Handball - TSV Hannover
20:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (14)
20:30Boks: Golden Boy 2014: Manuel Avila - Sergio Frias
22:30Darts:Premier League Darts 2013(20): magazyn PREMIERA
00:00Piłka ręczna: Bundesliga: HSV Handball - TSV Hannover
01:30Piłka ręczna: Bundesliga – Supercup: THW Kiel (Champion) - Füchse Berlin
03:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (14)
03:30Darts:Premier League Darts 2013(20):
05:00Piłka ręczna: Bundesliga: THW Kiel (Champion) - SG Flensburg-Handewitt
06:30Żeglarstwo:World Match Racing Tour 2014: Sopot Match Race
07:30Piłka ręczna: Bundesliga: HSV Handball - TSV Hannover
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00World of Freesports 2014:magazyn (35) PREMIERA
11:30Darts:Premier League Darts 2013(20): magazyn
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Inside Sailing:magazyn żeglarski (8) PREMIERA
14:30Piłka ręczna: Bundesliga: magazyn PREMIERA
15:00Piłka ręczna: Bundesliga: SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen NA ŻYWO
16:30World of Freesports 2014:
17:00Alpine Rally 2014:magazyn
17:15Piłka ręczna: Bundesliga: HSV Handball - THW Kiel NA ŻYWO
19:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (14)
19:30Piłka ręczna:Liga Asobal 14/15: Super Puchar: F.C. Barcelona v. Fraikin BM. Granollers PREMIERA
21:00Piłka ręczna: Bundesliga: SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen
22:30Darts:Premier League Darts 2013(21): magazyn PREMIERA
00:00Piłka ręczna: Bundesliga: HSV Handball - THW Kiel
01:30Boks: Golden Boy 2014: Manuel Avila - Sergio Frias
03:30Darts:Premier League Darts 2013(21): magazyn
05:00Piłka ręczna: Bundesliga: SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen
06:30Żeglarstwo:World Match Racing Tour 2014:
07:30Piłka ręczna: Bundesliga: HSV Handball - THW Kiel
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Darts:Premier League Darts 2013(21): magazyn
12:30Inside Sailing:magazyn żeglarski (8)
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Maraton:Gold Coast Airport Marathon 2014: magazyn
15:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (14)
15:30Piłka ręczna: Bundesliga: HSV Handball - THW Kiel
17:00Darts:Premier League Darts 2013(21): magazyn
18:30Piłka ręczna: Bundesliga: SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen
20:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (25):
20:30Boks: Golden Boy 2014: Manuel Avila - Sergio Frias
22:30Darts:Premier League Darts 2013(22): magazyn PREMIERA
00:00World of Freesports 2014:magazyn (35)
00:30AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (25):
01:00Sporty walki:
03:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (14)
03:30Darts:Premier League Darts 2013(22): magazyn
05:00Maraton:Gold Coast Airport Marathon 2014:
06:00Boks: Golden Boy 2014: Manuel Avila - Sergio Frias
08:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (25): publicystyczny program autorski
08:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (14)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Darts:Premier League Darts 2013(22): magazyn
12:30World of Freesports 2014:
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Piłka ręczna: Bundesliga: HSV Handball - THW Kiel
15:30Piłka ręczna: Bundesliga: SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen
17:00Darts:Premier League Darts 2013(22): magazyn
18:30Żeglarstwo:World Match Racing Tour 2014: Sopot Match Race
19:30Piłka ręczna: Bundesliga: magazyn PREMIERA
20:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (26): publicystyczny program autorski
20:30Piłka ręczna: Liga Asobal 14/15: Super Puchar: F.C. Barcelona v. Fraikin BM. Granollers
22:00World of Freesports 2014:
22:30Darts:Premier League Darts 2013(23): magazyn PREMIERA
00:00Piłka ręczna: Bundesliga:
00:30AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (26): publicystyczny program autorski
01:00Boks: Golden Boy 2014: Manuel Avila - Sergio Frias
03:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (14)
03:30Darts:Premier League Darts 2013(23): magazyn
05:00Żeglarstwo:World Match Racing Tour 2014: Sopot Match Race
06:00Sporty walki:Cage Warriors Cage Amman
08:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (26)
08:30Inside Sailing:magazyn żeglarski (8)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Darts:Premier League Darts 2013(23): magazyn
12:30Piłka ręczna: Bundesliga:
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Żeglarstwo:World Match Racing Tour 2014: Sopot Match Race
15:00Boks: Golden Boy 2014: Manuel Avila - Sergio Frias
17:00Darts:Premier League Darts 2013(23): magazyn
18:30Piłka ręczna: Bundesliga:
19:00Alpine Rally 2014:magazyn
19:15AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (27): publicystyczny program autorski
19:45Piłka ręczna: Bundesliga: TuS N-Lübbecke - SG Flensburg NA ŻYWO
21:30Maraton:Gold Coast Airport Marathon 2014:
22:30Darts:Premier League Darts 2013(24): magazyn PREMIERA
00:00Inside Sailing:magazyn żeglarski (8)
00:30AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (27): publicystyczny program autorski
01:00Żeglarstwo:World Match Racing Tour 2014: Sopot Match Race
02:00Piłka ręczna: Bundesliga:
03:30Darts:Premier League Darts 2013(24): magazyn
05:00Boks: Golden Boy 2014: Manuel Avila - Sergio Frias
07:00Maraton:Gold Coast Airport Marathon 2014:
08:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (27): publicystyczny program autorski
08:30World of Freesports 2014:magazyn (35)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Darts:Premier League Darts 2013(24): magazyn
12:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (14)
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Boks: Golden Boy 2014: Manuel Avila - Sergio Frias
16:00Żeglarstwo:World Match Racing Tour 2014: Sopot Match Race
17:00Darts:Premier League Darts 2013(24):
18:30Piłka ręczna: Bundesliga:
20:00Inside Grand Prix:magazyn sportów motorowych (13)PREMIERA
20:30Boks: Golden Boy 2014: Manuel Avila - Sergio Frias
22:30Darts:Premier League Darts 2013(25): magazyn PREMIERA
00:00Piłka ręczna: Bundesliga:
01:30Sporty walki:Cage Warriors Cage Amman
03:30Darts:Premier League Darts 2013(25): magazyn
05:00Inside Grand Prix:magazyn sportów motorowych (13)
05:30Boks: Golden Boy 2014: Manuel Avila - Sergio Frias
07:30Piłka ręczna: Bundesliga: TuS N-Lübbecke - SG Flensburg
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Darts:Premier League Darts 2013(25):bmagazyn
12:30Inside Sailing:magazyn żeglarski (8)
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Maraton:Gold Coast Airport Marathon 2014:
15:00Boks: Golden Boy 2014: Manuel Avila - Sergio Frias
17:00Piłka ręczna: Bundesliga: TuS N-Lübbecke - SG Flensburg
18:30Darts:Premier League Darts 2013(18): magazyn
20:00Boks:Bokserskie piątki: Sportitalia: Samuele Esposito - Christopher Sebire PREMIERA
22:00Inside Grand Prix:magazyn sportów motorowych (13)
22:30Darts:Premier League Darts 2013(26): magazyn PREMIERA
00:00Piłka ręczna: Bundesliga: TuS N-Lübbecke - SG Flensburg
01:30Żeglarstwo:World Match Racing Tour 2014: Sopot Match Race
02:30Maraton:Gold Coast Airport Marathon 2014:
03:30Darts:Premier League Darts 2013(26): magazyn
05:00Sporty walki:Cage Warriors Cage
07:00Boks:Sportitalia:
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Darts:Premier League Darts 2013(26): magazyn
12:30World of Freesports 2014:
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Boks:Sportitalia: Samuele Esposito - Christopher Sebire
16:00Inside Sailing:magazyn żeglarski (8)
16:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (14)
17:00Darts:Premier League Darts 2013(26): magazyn
18:15Piłka ręczna: Bundesliga: Rhein Neckar Löwen - HSV Handball NA ŻYWO
20:00Być jak Mike Tyson: serial dokumentalny typu reality show (1)
20:30Boks:Sportitalia: Samuele Esposito - Christopher Sebire
22:30Darts:Premier League Darts 2013(27): magazyn PREMIERA
00:00Piłka ręczna: Bundesliga: Rhein Neckar Löwen - HSV Handball
01:30Sporty walki:Cage Warriors Cage Amman
03:30Darts:Premier League Darts 2013(27): magazyn
05:00Boks:Sportitalia:
07:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (14)
07:30Piłka ręczna: Bundesliga: Rhein Neckar Löwen - HSV Handball
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00World of Freesports 2014:
11:30Darts:Premier League Darts 2013(20): magazyn
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Maraton:Gold Coast Airport Marathon 2014:
15:00Piłka ręczna: Bundesliga: Füchse Berlin - SG VfL Gummersbach NA ŻYWO
16:30Inside Sailing:magazyn żeglarski (8)
17:00Darts:Premier League Darts 2013(27): magazyn
18:30Boks:Sportitalia:
20:30Być jak Mike Tyson: serial dokumentalny typu reality show (2)
21:00Piłka ręczna: Bundesliga:
22:30Darts:Premier League Darts 2013(28): magazyn PREMIERA
00:00Piłka ręczna: Bundesliga:
01:30World of Freesports 2014:magazyn (36)
02:00Piłka ręczna: Bundesliga: Füchse Berlin - SG VfL Gummersbach
03:30Darts:Premier League Darts 2013(28): magazyn
07:00FIGHTKLUB: Judo:World Championship: dzień 4 Rosja NA ŻYWO
12:00FIGHTKLUB: Judo:World Championship: dzień 4 Rosja NA ŻYWO
20:00SPORTKLUB: Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (14)PREMIERA
22:30SPORTKLUB: Darts:Premier League Darts 2013(18): magazyn PREMIERA
07:00FIGHTKLUB: Judo:World Championship: dzień 5 Rosja NA ŻYWO
13:00FIGHTKLUB: Judo:World Championship: dzień 5 Rosja NA ŻYWO
18:30SPORTKLUB: Żeglarstwo:World Match Racing Tour 2014: Sopot Match Race PREMIERA
19:45SPORTKLUB: Piłka ręczna: Bundesliga: HSV Handball - TSV Hannover NA ŻYWO
21:15SPORTKLUB: Boks:Bokserskie piątki: Golden Boy 2014: Manuel Avila - Sergio Frias PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Boks:Sportitalia: Samuele Esposito - Christopher Sebire NA ŻYWO
23:15SPORTKLUB: Darts:Premier League Darts 2013(19): magazynPREMIERA
07:00FIGHTKLUB: Judo:World Championship: dzień 6 Rosja NA ŻYWO
13:00FIGHTKLUB: Judo:World Championship: dzień 6 Rosja NA ŻYWO
22:00FIGHTKLUB: Sporty walki:Cage Warriors: Seek and Destroy Part 1 PREMIERA
22:30SPORTKLUB: Darts:Premier League Darts 2013(20): magazyn PREMIERA
06:00FIGHTKLUB: Judo:World Championship:dzień 7 Rosja NA ŻYWO
11:00SPORTKLUB: World of Freesports 2014:magazyn (35) PREMIERA
13:00FIGHTKLUB: Judo:World Championship:dzień 7 Rosja NA ŻYWO
14:00SPORTKLUB: Inside Sailing:magazyn żeglarski (8) PREMIERA
14:30SPORTKLUB: Piłka ręczna: Bundesliga: magazyn PREMIERA
15:00SPORTKLUB: Piłka ręczna: Bundesliga: SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen NA ŻYWO
17:15SPORTKLUB: Piłka ręczna: Bundesliga: HSV Handball - THW Kiel NA ŻYWO
19:30SPORTKLUB: Piłka ręczna:Liga Asobal 14/15: Super Puchar: F.C. Barcelona v. Fraikin BM. Granollers PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Siłowanie na rękę:John Brzenk – Ion Oncescu PREMIERA
22:30SPORTKLUB: Darts:Premier League Darts 2013(21): magazyn PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Sporty walki:King of the Cage: Seek and Destroy Part 2
22:30SPORTKLUB: Darts:Premier League Darts 2013(22): magazyn PREMIERA
19:30SPORTKLUB: Piłka ręczna: Bundesliga: magazyn PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Zapasy:Wrestling (33): magazyn PREMIERA
22:30SPORTKLUB: Darts:Premier League Darts 2013(23): magazyn PREMIERA
19:45SPORTKLUB: Piłka ręczna: Bundesliga: TuS N-Lübbecke - SG Flensburg NA ŻYWO
22:00FIGHTKLUB: Boks:Golden Boy 2014: Floyd Mayweather - Robert Guerrero PREMIERA
22:30SPORTKLUB: Darts:Premier League Darts 2013(24): magazyn PREMIERA
20:00SPORTKLUB: Inside Grand Prix:magazyn sportów motorowych (13)PREMIERA
22:30SPORTKLUB: Darts:Premier League Darts 2013(25): magazyn PREMIERA
20:00SPORTKLUB: Boks:Bokserskie piątki: Sportitalia: Samuele Esposito - Christopher Sebire PREMIERA
22:30SPORTKLUB: Darts:Premier League Darts 2013(26): magazyn PREMIERA
18:15SPORTKLUB: Piłka ręczna: Bundesliga: Rhein Neckar Löwen - HSV Handball NA ŻYWO
22:00FIGHTKLUB: Sporty walki:King of the Cage:
22:30SPORTKLUB: Darts:Premier League Darts 2013(27): magazyn PREMIERA
11:00SPORTKLUB: World of Freesports 2014:
15:00SPORTKLUB: Piłka ręczna: Bundesliga: Füchse Berlin - SG VfL Gummersbach NA ŻYWO
22:00FIGHTKLUB: Siłowanie na rękę:
22:30SPORTKLUB: Darts:Premier League Darts 2013(28): magazyn PREMIERA

Ankieta

Sorry, there are no polls available at the moment.
 
Zapisz się do newslettera