Skomentuj Program

Wideo

Program TV

00:00Boks:Golden Boy Classic: Floyd Mayweather Jr - Miguel Angel Cotto 02:00
02:00Sporty walki:KOTC Classics (7): magazyn
03:00Boks:Sportitalia: Mirco Ricci - Lorenzo Di Giacomo
05:00Boks:Golden Boy 2014: Bundu - Purdy
07:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 8
08:30Siłowanie na rękę: Krystian Kruszyński – Georgy Szasz
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Golden Boy 2014: Bundu - Purdy
14:00Sporty walki:KOTC Classics (8): magazyn
15:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
17:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (12):
18:00Boks:Sportitalia: Luca Giacon - Stevie Williams
20:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 8
21:30Siłowanie na rękę: Krystian Kruszyński – Georgy Szasz
22:00Zapasy:Wrestling (27): magazyn PREMIERA
23:00Siłowanie na rękę: Krystian Kruszyński – Georgy Szasz
23:30Boks:Boxing Show Italy:
00:00Boks:Golden Boy 2014: Bundu - Purdy
02:00Sporty walki:KOTC Classics (8): magazyn
03:00Boks:Golden Boy 2014:
05:00Boks: Prime/Time Boxing: Brandon Cook - Luca Michael Pasqua
07:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks: Prime/Time Boxing: Brandon Cook - Luca Michael Pasqua
14:00Sporty walki:KOTC Classics (9): magazyn
15:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Proksa - Gotthard Hinteregger
17:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (13): magazyn
18:00Boks:Sportitalia: Mirco Ricci - Lorenzo Di Giacomo
20:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
22:00Być jak Mike Tyson:serial dokumentalny typu reality show (2) PREMIERA
22:30Boks:Golden Boy 2014: Oscar De La Hoya - Steve Forbes
00:00Boks:Prime/Time Boxing: Brandon Cook - Luca Michael Pasqua
00:00Boks:Golden Boy: Victor Ortiz - Luis Collazo
02:00Sporty walki:KOTC Classics (9): magazyn
03:00Boks:Sportitalia: Luca Giacon - Stevie Williams
05:00Boks:Golden Boy: Victor Ortiz - Luis Collazo
07:00Boks:Sportitalia: Mirco Ricci - Lorenzo Di Giacomo
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Golden Boy: Victor Ortiz - Luis Collazo
14:00Sporty walki:KOTC Classics (10):magazyn
15:00Boks:Golden Boy 2014:
17:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (14): magazyn
18:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
20:00Boks:Sportitalia: Mirco Ricci - Lorenzo Di Giacomo
22:00Boks:Sportitalia: Luca Giacon - Stevie Williams
02:00Sporty walki:KOTC Classics (10):magazyn
03:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 8
04:30Siłowanie na rękę: Krystian Kruszyński – Georgy Szasz
05:00Boks:Prime/Time Boxing: Selby - Munroe
07:00Boks:Sportitalia: Luca Giacon - Stevie Williams
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Prime/Time Boxing: Selby - Munroe
14:00Sporty walki:KOTC Classics (11): magazyn
15:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
17:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (15): magazyn
18:00Boks:Sportitalia: Luca Giacon - Stevie Williams
20:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Proksa - Gotthard Hinteregger
22:00Być jak Mike Tyson:serial dokumentalny typu reality show (3) PREMIERA
22:30Boks:Golden Boy 2014: Bernard Hopkins - Roy Jones Jr
00:00 Boks:Prime/Time Boxing: Selby - Munroe
02:00Sporty walki:KOTC Classics (11): magazyn
03:00Boks:Golden Boy 2014: Alfonso Gomez - Ed Paredes
05:00Boks:Golden Boy 2014:
07:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 8
08:30Siłowanie na rękę: Krystian Kruszyński – Georgy Szasz
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Golden Boy 2014:
14:00Sporty walki:KOTC Classics (12):magazyn
15:00Boks:Golden Boy 2014: Alfonso Gomez - Ed Paredes
17:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (16): magazyn
18:00Boks:Sportitalia: Mirco Ricci - Lorenzo Di Giacomo
20:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
22:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 9 PREMIERA
23:30Siłowanie na rękę: Krystian Kruszyński – Georgy Szasz
00:00Boks:Golden Boy 2014:
03:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Proksa - Gotthard Hinteregger
05:00Boks:Prime/Time Boxing: Ivan Redkach - Tony Luis
07:00Boks:Sportitalia: Mirco Ricci - Lorenzo Di Giacomo
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Prime/Time Boxing: Ivan Redkach - Tony Luis
14:00Sporty walki:KOTC Classics (13): magazyn
15:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 9
16:30Siłowanie na rękę: Krystian Kruszyński – Georgy Szasz
17:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (17): magazyn
18:00Boks:Golden Boy 2014: Alfonso Gomez - Ed Paredes
20:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Dublin
22:00Siłowanie na rękę: John Brzenk – Andrey Pushkar PREMIERA
22:30Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 9
23:00Boks:Prime/Time Boxing: Ivan Redkach - Tony Luis
05:00Boks:Prime/Time Boxing: Coyle – Brizuela; Campbell - Moises
07:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Prime/Time Boxing:
14:00Sporty walki:KOTC Classics (14):
15:00Boks:Z archiwum SportKlubu:
17:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (18): magazyn
18:00Boks:Sportitalia:
20:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
22:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 10 PREMIERA
00:00Boks:Prime/Time Boxing: Coyle – Brizuela; Campbell - Moises
02:00Sporty walki:KOTC Classics (14):magazyn
03:00Boks:Sportitalia:
05:00MMA:Thunderstrike
07:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 10
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00MMA:Thunderstrike Fight League (3)
14:00Sporty walki:KOTC Classics (15): magazyn
15:00Boks:Golden Boy 2014: Alfonso Gomez - Ed Paredes
17:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (19):magazyn
18:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
20:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 10
22:00Zapasy:Wrestling (28): magazyn PREMIERA
23:00Boks:Boxing Show Italy:
23:30Siłowanie na rękę: John Brzenk – Andrey Pushkar
00:00MMA:Thunderstrike Fight League (3)
02:00Sporty walki:KOTC Classics (15):
03:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Dublin
05:00Boks:Golden Boy 2014: Julian Williams – Freddy Hernandez
07:00Boks:Golden Boy 2014: Alfonso Gomez - Ed Paredes
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Golden Boy 2014: Julian Williams – Freddy Hernandez
14:00Sporty walki:KOTC Classics (16): magazyn
15:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
17:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (20):magazyn
18:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 10
20:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Dublin
22:00Być jak Mike Tyson:serial dokumentalny typu reality show (4) PREMIERA
22:30Boks:Golden Boy 2013: Danny Garcia - Amir Khan PREMIERA
23:30Boks:Boxing Show Italy: Emiliano Marsli - Benoit Manno
00:00Boks:Golden Boy 2014: Julian Williams – Freddy Hernandez
02:00Sporty walki:KOTC Classics (16):magazyn
03:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
05:00Boks:Boks Zawodowy: Tones - More
07:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 10
09:00Studio Moderna: magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Boks Zawodowy: Tones - More
14:00Sporty walki:KOTC Classics (17): magazyn
15:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 10
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (1): magazyn
18:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Dublin
20:00Boks:Golden Boy 2014: Alfonso Gomez - Ed Paredes
22:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
00:00Boks:Boks Zawodowy: Tones - More
02:00Sporty walki:KOTC Classics (17):
03:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 10
05:00Boks:Golden Boy 2014: Luis Ortiz Monte Barrett
07:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Dublin
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Golden Boy 2014: Luis Ortiz Monte Barrett
14:00Sporty walki:KOTC Classics (18):magazyn
15:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (2): magazyn
18:00Boks:Golden Boy 2014: Alfonso Gomez - Ed Paredes
20:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 10
22:00Być jak Mike Tyson: serial dokumentalny typu reality show (5) PREMIERA
22:30Boks:Golden Boy: Saul Alvarez v Ryan Rhodes
23:00Boks:Golden Boy 2013: Danny Garcia - Amir Khan
00:00Boks:Golden Boy 2014: Luis Ortiz Monte Barrett
02:00Sporty walki:KOTC Classics (18): magazyn
03:00Boks:Golden Boy 2014: Alfonso Gomez - Ed Paredes
05:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
07:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 10
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
14:00Sporty walki:KOTC Classics (19):magazyn
15:00Boks:Golden Boy 2014: Alfonso Gomez - Ed Paredes
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (3): magazyn
18:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 8
20:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
22:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 11 PREMIERA
00:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
02:00Sporty walki:KOTC Classics (19): magazyn
03:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Dublin
05:00Boks:Golden Boy 2014: Michael Perez – Jorge Romero
07:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 11
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Golden Boy 2014: Michael Perez – Jorge Romero
14:00Sporty walki:KOTC Classics (20):magazyn
15:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (4): magazyn
18:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 11
20:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: York Hall Frampton v Hughes
21:30Siłowanie na rękę: John Brzenk – Andrey Pushkar
22:00Siłowanie na rękę: Travis Bagent – Alexey Semerenko PREMIERA
22:30Boks:Golden Boy: Saul Alvarez v Ryan Rhodes
23:00Zapasy:Wrestling (28): magazyn
00:00Boks:Golden Boy 2014: Michael Perez – Jorge Romero
02:00Sporty walki:KOTC Classics (20): magazyn
03:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: York Hall Frampton v Hughes
04:30Siłowanie na rękę: Travis Bagent – Alexey Semerenko
00:30AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (7): publicystyczny program autorski
01:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: ćwierć fiał: Real Madryt – Herbalife Gran Canaria
03:00Boks:Fight Night, Hull: Coyle – Brizuela; Campbell - Moises
05:00Sporty walki:MMA Thunderstrike Fight League (3)
07:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (5): magazyn
08:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (7):
08:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (11)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Żeglarstwo: World Match Racing Tour 2014: Niemcy: magazyn
12:00World of Freesports 2014:magazyn (29)
12:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (11)
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Darts:World Cup of Darts 2013 (1): magazyn
15:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: ćwierć fiał: Unicaja – CAI Zaragoza
17:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (6): magazyn PREMIERA
18:00Sporty walki:MMA Thunderstrike Fight League (3)
20:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (8): publicystyczny program autorski
20:30Piłka ręczna:Copa del Rey: 1/2 Finał2 Fraikin BM. Granollers - BM. Huesca
22:00Darts:World Darts Championship 2014 (2): magazyn
23:00Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 2: Wisła Can-Pack Kraków - CCC Polkowice
00:30AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (8): publicystyczny program autorski
01:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: ćwierć fiał: Unicaja – CAI Zaragoza
03:00Sporty walki:MMA Thunderstrike Fight League (3)
05:00Boks:Golden Boy: Julian Williams - Freddy Hernandez
07:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (6): magazyn
08:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (8) publicystyczny program autorski
08:30World of Freesports 2014:magazyn (29)
09:00Studio Moderna: magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Boks:Sportitalia: Giodi Scala Vs - Emiliano Salvini
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Darts:World Darts Championship 2014 (2): magazyn
15:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: ćwierć fiał: Valencia Basket Club – Laboral Kutxa
17:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (7): magazyn PREMIERA
18:00Boks:Golden Boy: Julian Williams - Freddy Hernandez
20:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (9): publicystyczny program autorski
20:30Piłka ręczna:Copa del Rey: Finał: F.C. Barcelona - Fraikin BM. Granollers
22:00Darts:World Darts Championship 2014 (3): magazyn
23:00Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 3: CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków
00:30AS Wywiadu: Program Patryka Mierosławskiego (9): publicystyczny program autorski
01:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: ćwierć fiał: Valencia Basket Club – Laboral Kutxa
03:00Boks:Golden Boy: Julian Williams - Freddy Hernandez
05:00Boks:Boks Zawodowy: Tones - More
07:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (7): magazyn
08:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (9):
08:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (11)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Żeglarstwo: World Match Racing Tour 2014: Niemcy: magazyn
12:00World of Freesports 2014:magazyn (29)
12:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (11)
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Darts:World Darts Championship 2014 (3): magazyn
15:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: ćwierć fiał: FC Barcelona – Iberostar Tenerife
17:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (8): magazyn PREMIERA
18:00Boks:Boks Zawodowy: Tones - More
20:00Inside Grand Prix:magazyn sportów motorowych (11) PREMIERA
20:30Inside Sailing:magazyn żeglarski (7) PREMIERA
21:00Żeglarstwo:Fleet Racing Tour: magazyn (3) PREMIERA
21:30World of Freesports 2014:magazyn (29)
22:00Darts:World Darts Championship 2014 (4): magazyn
23:00Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 4: CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków
00:30World of Freesports 2014:magazyn (29)
01:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: ćwierć fiał: FC Barcelona – Iberostar Tenerife
03:00Boks:Boks Zawodowy: Tones - More
05:00Boks:Golden Boy 2014: Luis Ortiz - Monte Barrett
07:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (8): magazyn
08:00Inside Grand Prix:magazyn sportów motorowych (11)
08:30Inside Sailing:magazyn żeglarski (7)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Boks:Sportitalia: Giodi Scala Vs - Emiliano Salvini
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Darts:World Darts Championship 2014 (4): magazyn
15:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: pół finał1: FC Barcelona – Valencja Bascet Club
17:00Żeglarstwo: World Match Racing Tour 2014: Stena Match Cup - Marstrand, Sweden: magazyn PREMIERA
18:00Boks:Golden Boy 2014: Luis Ortiz - Monte Barrett
20:00Boks:Bokserskie piątki: Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo PREMIERA
22:00Darts:World Darts Championship 2014 (5): magazyn
23:00Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 5: Wisła Can-Pack Kraków - CCC Polkowice
01:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: pół finał1: FC Barcelona – Valencja Bascet Club
03:00Boks:Golden Boy 2014: Luis Ortiz - Monte Barrett
05:00Boks:Golden Boy 2014:
07:00Darts:World Darts Championship 2014 (5): magazyn
08:00Maraton:Gold Coast Airport Marathon 2014:
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Inside Grand Prix:magazyn sportów motorowych (11)
11:30Inside Sailing:magazyn żeglarski (7)
12:00Żeglarstwo: World Match Racing Tour 2014: Stena Match Cup - Marstrand, Sweden: magazyn
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Darts:World Darts Championship 2014 (5): magazyn
15:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: pół finał 2: Real Madryt – CAI Zaragoza
17:00Żeglarstwo: World Match Racing Tour 2014: Stena Match Cup - Marstrand, Sweden: magazyn
18:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
20:00Koszykówka:Liga ACB: Finał Real Madryt - FC Barcelona
22:00Inside Grand Prix:magazyn sportów motorowych (11)
22:30Inside Sailing:magazyn żeglarski (7)
23:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
01:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: pół finał 2: Real Madryt – CAI Zaragoza
03:00Boks:Golden Boy 2014:
05:00Boks:Golden Boy 2014: Michael Perez – Jorge Romero
07:00Boks: Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00World of Freesports 2014:magazyn (30) PREMIERA
11:30Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: finał: Real Madryt - FC Barcelona
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Żeglarstwo: World Match Racing Tour 2014: Stena Match Cup - Marstrand, Sweden: magazyn
15:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: finał: Real Madryt - FC Barcelona
17:00Inside Grand Prix:magazyn sportów motorowych (11)
17:30Inside Sailing:magazyn żeglarski (7)
18:00Boks:Golden Boy 2014: Michael Perez – Jorge Romero
20:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
22:00Żeglarstwo: World Match Racing Tour 2014: Stena Match Cup - Marstrand, Sweden: magazyn
23:00Rugby: IRB Junior World Championship: Finał
01:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: finał: Real Madryt - FC Barcelona
03:00Boks:Golden Boy 2014: Michael Perez – Jorge Romero
05:00Boks:Golden Boy 2014: Ishe Smith – Ryan Davis
07:00Darts:World Darts Championship 2014 (5): magazyn
08:00Maraton:Gold Coast Airport Marathon 2014:
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: ćwierć fiał: Real Madryt – Herbalife Gran Canaria
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (1): magazyn
15:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał 1 Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata
17:00Darts:World Darts Championship 2014 (5): magazyn
18:00Boks:Golden Boy 2014:
20:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (10):
20:30Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 1: Wisła Can-Pack Kraków - CCC Polkowice
22:00Darts:World Cup of Darts 2013 (1): magazyn PREMIERA
23:00Piłka ręczna:Copa del Rey 13/14:
00:30AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (10):
01:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał 1 Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata
03:00Boks:Golden Boy 2014:
05:00Boks:Prime/Time Boxing Matchroom: Quigg - Munyai
07:00Darts:World Cup of Darts 2013 (1): magazyn
08:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (10):
08:30Żeglarstwo:Fleet Racing Tour: magazyn (3)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: ćwierć fiał: Unicaja – CAI Zaragoza
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (2): magazyn
15:00Boks:Golden Boy 2014:
17:00Darts:World Cup of Darts 2013 (1): magazyn
18:00Boks:Prime/Time Boxing Matchroom:
20:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (11): publicystyczny program autorski
20:30Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 2: Wisła Can-Pack Kraków - CCC Polkowice
22:00Darts:World Cup of Darts 2013 (2): magazyn PREMIERA
23:00Piłka ręczna:Copa del Rey 13/14:
00:30AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (11):
01:00Boks:Golden Boy 2014:
03:00Boks:Prime/Time Boxing Matchroom: Quigg - Munyai
05:00Boks:Golden Boy 2014: Antonio Orozco – Martin Honorio
07:00Darts:World Cup of Darts 2013 (2): magazyn
08:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (11) publicystyczny program autorski
08:30Inside Sailing:magazyn żeglarski (7)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: ćwierć fiał: Valencia Basket Club – Laboral Kutxa
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (3): magazyn
15:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał 2 Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata
17:00Darts:World Cup of Darts 2013 (2): magazyn
18:00Boks:Golden Boy 2014: Antonio Orozco – Martin Honorio
20:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (12):
20:30Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 3:CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków
22:00Darts:World Cup of Darts 2013 (3): magazyn PREMIERA
23:00Piłka ręczna:Copa del Rey: Final F.C. Barcelona - Fraikin BM. Granollers
00:30AS Wywiadu: Program Patryka Mierosławskiego (12): publicystyczny program autorski
01:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał 2 Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata
03:00Boks:Golden Boy 2014: Antonio Orozco – Martin Honorio
05:00Boks:Prime/Time Boxing Matchroom: Cardiff
07:00Darts:World Cup of Darts 2013 (3): magazyn
08:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (12):
08:30World of Freesports 2014:magazyn (30)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: ćwierć fiał: FC Barcelona – Iberostar Tenerife
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (4): magazyn
15:00Boks:Golden Boy 2014:
17:00Darts:World Cup of Darts 2013 (3): magazyn
18:00Boks:Prime/Time Boxing Matchroom:
20:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (12) PREMIERA
20:30Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 4: CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków
22:00Darts:World Cup of Darts 2013 (4): magazyn PREMIERA
23:00Koszykówka:Liga ACB:
01:00Boks:Golden Boy 2014:
03:00Boks:Prime/Time Boxing Matchroom: Cardiff
05:00Boks:Golden Boy 2014:
07:00Darts:World Cup of Darts 2013 (4): magazyn
08:00Żeglarstwo: World Match Racing Tour 2014: Stena Match Cup - Marstrand, Sweden: magazyn
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: pół finał1: FC Barcelona – Valencja Bascet Club
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (5): magazyn
15:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał 3 Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata
17:00Darts:World Cup of Darts 2013 (4): magazyn
18:00Boks:Golden Boy 2014: Emmanuel Gonzalez – Tevin Farmer
20:00Boks:Bokserskie piątki: Sportitalia Luca Giacon - Stevie Williams PREMIERA
22:00Darts:World Cup of Darts 2013 (5): magazyn PREMIERA
23:00Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 5: Wisła Can-Pack Kraków - CCC Polkowice
01:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał 3 Cucine Lube Banca Marche Macerata - Sir Safety Perugia
03:00Boks:Golden Boy 2014: Emmanuel Gonzalez – Tevin Farmer
05:00Boks:Golden Boy 2014:
07:00Darts:World Cup of Darts 2013 (5): magazyn
08:00Maraton:Gold Coast Airport Marathon 2014:
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: pół finał 2: Real Madryt – CAI Zaragoza
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (6): magazyn
15:00Boks:Sportitalia Luca Giacon - Stevie Williams
17:00Darts:World Cup of Darts 2013 (5): magazyn
18:00Boks:Golden Boy 2014:
20:00Koszykówka:Liga ACB:
22:00Żeglarstwo: World Match Racing Tour 2014:
23:00Rugby:IRB Junior World Championship: finał
01:00Boks:Sportitalia Luca Giacon - Stevie Williams
03:00Boks:Golden Boy 2014:
05:00Boks:Showtime:
07:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: finał: Real Madryt - FC Barcelona
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00World of Freesports 2014:magazyn (31) PREMIERA
11:30Piłka ręczna:Copa del Rey: Final F.C. Barcelona - Fraikin BM. Granollers
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (8): magazyn
15:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał 4 Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata
17:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (8): magazyn
18:00Boks:Showtime: Hugo Centeno Jr - Gerrardo Ibarra
20:00World of Freesports 2014:magazyn (31)
20:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (12)
21:00Boks:Sportitalia Luca Giacon - Stevie Williams
23:00Koszykówka:Liga ACB:
01:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał 4 Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata
03:00Boks:Showtime:
17:00SPORTKLUB: Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (6): magazyn PREMIERA
17:00SPORTKLUB: Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (7): magazyn PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Być jak Mike Tyson:serial dokumentalny typu reality show (2) PREMIERA
17:00SPORTKLUB: Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (8): magazyn PREMIERA
20:00SPORTKLUB: Inside Grand Prix:magazyn sportów motorowych (11) PREMIERA
20:30SPORTKLUB: Inside Sailing:magazyn żeglarski (7) PREMIERA
21:00SPORTKLUB: Żeglarstwo:Fleet Racing Tour: magazyn (3) PREMIERA
17:00SPORTKLUB: Żeglarstwo: World Match Racing Tour 2014: Stena Match Cup - Marstrand, Sweden: magazyn PREMIERA
20:00SPORTKLUB: Boks:Bokserskie piątki: Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Siłowanie na rękę: John Brzenk – Andrey Pushkar PREMIERA
22:00SPORTKLUB: Darts:World Cup of Darts 2013 (1): magazyn PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 10 PREMIERA
22:00SPORTKLUB: Darts:World Cup of Darts 2013 (2): magazyn PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Zapasy:Wrestling (28): magazyn PREMIERA
22:00SPORTKLUB: Darts:World Cup of Darts 2013 (3): magazyn PREMIERA
20:00SPORTKLUB: Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (12) PREMIERA
22:00SPORTKLUB: Darts:World Cup of Darts 2013 (4): magazyn PREMIERA
20:00SPORTKLUB: Boks:Bokserskie piątki: Sportitalia Luca Giacon - Stevie Williams PREMIERA
22:00SPORTKLUB: Darts:World Cup of Darts 2013 (5): magazyn PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Być jak Mike Tyson: serial dokumentalny typu reality show (5) PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 11 PREMIERA
11:00SPORTKLUB: World of Freesports 2014:magazyn (31) PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Siłowanie na rękę: Travis Bagent – Alexey Semerenko PREMIERA

Ankieta

Sorry, there are no polls available at the moment.
Zapisz się do newslettera