MMA

Spartan Fight 7 na żywo wyłącznie w Fightklubie

1 kwietnia w Chorzowie kolejna, siódma już odsłona gali organizowanej przez najprężniej rozwijającą się federację MMA w naszym kraju. W sercu województwa śląskiego zaplanowanych zostało czternaście pojedynków, wszystkie na żywo wyłącznie w Fightklubie. Przed fanami mieszanych sztuk walki cztery godzinnych niezwykłych emocji spod znaku MMA i K1. Początek transmisji z Chorzowa 1 kwietnia o godz. 20.00. 0

Hard Knocks Fighting już po raz 54. Tylko w Fightklubie

Trzynaście pojedynków, wśród nich jedna walka kobiet oraz tak ciekawie zapowiadające się konfrontacje, jak starcie dwóch kanadyjskich fighterów, Jessego Arnetta z Magedem Hammo. Pięćdziesiąta czwarta gala spod znaku HKF w najbliższą sobotę wyłącznie na naszej antenie. Początek naszej relacji z Calgary od godz. 22.00.

Nowa seria Super Fight League od soboty tylko u nas

Znakomite show dla fanów MMA prosto z serca kontynentu azjatyckiego. Po raz pierwszy w telewizji w naszym kraju relacje z jednej z najmłodszych, ale niezwykle prężnie rozwijających się federacji mieszanych sztuk walki na świecie – Super Fight League. Pierwsza z nich już w najbliższą sobotę, a w niej spotkanie Delhi vs Punjab. Premierowo w Fightklubie o 22.00.

HKF 53 w sobotni wieczór w Fightklubie

Najdynamiczniej rozwijająca się federacja MMA w Kanadzie i jedna z najprężniejszych organizacji mieszanych sztuk walki na kontynencie amerykańskim wraca z kolejną galą. W najbliższy weekend w Calgary Hard Knocks Fighting zorganizuje już swoje 53. show. Premierowo w Fightklubie w sobotę o godz. 22.00.

Hard Knocks Fighting – Out of The Cage

Kolejny sezon cieszącego się dużą popularnością wśród społeczności MMA dokumentalnego serialu ukazującego świat mieszanych sztuk walki od środka. W każdym odcinku pokazujemy sceny prosto z oktagonu, z serca klatki, obrazki, których nie widać podczas gal, a które często determinują całe show. Każdy odcinek to niepowtarzalna podróż do wnętrza świata najlepszego MMA. Chcesz poznać kulisy tego sportu? Nigdzie nie dowiesz się o nim więcej niż z Hard Knocks Fighting – Out of The Cage. Nowy sezon i premierowe odcinki w każdy poniedziałek o 22.00 wyłącznie w Fightklubie.

Gala RXF 25 z walką Wlazło vs Ciumac na żywo w Fightklubie

RXF to największa federacja MMA w Rumunii i jedna z najprężniej rozwijających się organizacji w Europie Środkowo-Wschodniej. 19 grudnia w Ploeszti zorganizuje ona swoją kolejną galę, a pojedynkiem wieczoru będzie w niej walka polskiego fightera, Michała Wlazło, z ulubieńcem miejscowej publiczności, Anatolim Ciumacem. Transmisja w poniedziałek 19 grudnia od godz. 19.00 wyłącznie w Fightklubie!

Hard Knocks Fighting 52 wyłącznie w Fightklubie

Wielkie wydarzenie na kanadyjskiej scenie MMA – 52. gala spod znaku HKF w sobotni wieczór w Fightklubie. Początek o godz. 22.00. Na widzów czekają niezwykle ciekawie zapowiadające się walki, wśród nich pojedynek wieczoru, czyli starcie bardzo doświadczonego Rodneya Wallace’a z Brice’em Ritanim-Coe.

Xplosion Fight Series w środę tylko u nas

Jedna z największych federacji sportów walki w krajach nadbałtyckich od lat z powodzeniem organizująca gale w Estonii. Kolejna z nich odbędzie się w Tallinie, a kilka pojedynków zapowiada się na niej doprawdy smakowicie. Relacja z Xplosion Fight Series w środę o 22.00 wyłącznie w Fightklubie.

Cage Warriors Unplugged na żywo wyłącznie w Fightklubie

Jedna z największych federacji europejskiego MMA wraca do korzeni, czyli do Londynu, miejsca, w którym 14 lat temu organizowała swoje pierwsze show. W sobotę 12 listopada Cage Warriors zorganizuje już swoją 91. galę. Tym razem odbędzie ona pod szyldem „Cage Warriors Unplugged” i będzie miała miejsce w stołecznym Parku Olimpijskim. Najciekawsze pojedynki z gali na żywo wyłącznie w Fightklubie. Początek transmisji w sobotę o godz. 22.00.

Cage Warriors w sobotę na żywo tylko u nas!

Najprężniej rozwijająca się federacja MMA na Wyspach znów odkrywa karty. W sobotę Cage Warriors zorganizuje swoją 79. galę, a na arenę zmagań wybrano tym razem walijskie Newport. W głównej karcie walk zaplanowano pięć pojedynków, w naszym kraju wszystkie na żywo zobaczą wyłącznie widzowie Fightklubu. Początek transmisji w sobotę o godz. 22.00.

Hard Knocks Fighting 51 w Fightklubie

W sobotni wieczór w Fightklubie niezwykle ciekawie zapowiadająca się gala MMA z Kanady. Około północy (bezpośrednio po transmisji z Cage Warriors) na antenie stacji widowiskowe show z Century Casino w Calgary – Hard Knocks Fighting 51. W stolicy prowincji Alberta zaplanowanych zostało jedenaście pojedynków, w których rywalizować będą zarówno bardzo utytułowani fighterzy, jak i zawodnicy debiutujący na zawodowym oktagonie. Relacja wyłącznie w Fightklubie.

Partnerzy

Piłka nożna, ręczna, siatkówka, koszykówka?

Oglądaj Sportklub!