Boks

Golden Boy na żywo: Manzanarez vs Diaz

Starcie dwóch bardzo doświadczonych pięściarzy, choć o pierwszym z nich można powiedzieć, że rozpoczyna dopiero swoją bokserską karierę (Manzanarez), a o drugim, że raczej ma się ona ku końcowi (Diaz). Młodość czy rutyna? Co będzie górą w tej konfrontacji? Na żywo z Belasco Theater w Los Angeles w nocy z piątku na sobotę wyłącznie w Fightklubie. Początek naszej transmisji o godz. 4.00.

Broner vs Granados i Avanesyan vs Peterson na żywo w Fightklubie

W nocy z soboty na niedzielę wielkie pięściarskie show w Cintas Center w Cincinnati! Na gali w Ohio zaplanowanych zostało dziesięć pojedynków, wśród nich dwa niezwykle ciekawie zapowiadające się w wadze półśredniej. Pierwszy to konfrontacja Adrien Broner (32-2-0) vs Adrian Granados (18-4-2), drugi to walka David Avanesyan (22-1-1) vs Lamont Peterson (34-3-1) o pas WBA World. Oba starcia na żywo wyłącznie w Fightklubie. Początek transmisji z soboty na niedzielę o godz. 3.00.

Yildirim vs Sushchyts o pas WBC International Silver

Ciekawie zapowiadająca się gala w Teatro Principe w Mediolanie, a na niej pojedynek Avni Yildirim vs Aliaksandr Sushchyts o pas WBC International Silver w wadze superśredniej. Broniący tytułu Turek jest zdecydowanym faworytem walki. Czy stanie na wysokości zadania i obroni prestiżowy pas? Na żywo ze stolicy Lombardii w najbliższą sobotę o 20.00 tylko w Fightklubie!

Nordic Fight Night w sobotę na żywo w Fightklubie

Cztery godziny ze znakomitym boksem prosto ze Skandynawii. W najbliższą sobotę od godz. 19.00 transmisja z duńskiego Struer, z gali, na której wydarzeniami wieczoru będą walki Patrick Nielsen vs Beibi Berrocal oraz Dina Thorslund vs Xenia Jorneac. Dla widzów w naszym kraju ciekawą informacją jest fakt, że podczas Nordic Fight Night zaplanowane zostały dwa pojedynki z udziałem Biało-Czerwonych.

Fernando Saucedo vs Manuel Ojeda o pas interim WBO Latino

Walka z września 2016 roku z Buenos Aires, stawką której był pas WBO Latino w wadze superpiórkowej. O tytuł ten walczyło dwóch argentyńskich pięściarzy, Fernando Saucedo i Manuel Ojeda. Który z nich okazał się lepszy w bratobójczym pojedynku? Premiera gali ze stolicy Argentyny w najbliższą środę o 22.00 wyłącznie w Fightklubie.

Badou Jack vs James DeGale o pasy WBC i IBF na żywo tylko w Fightklubie

Unifikacja – to słowo, które rozgrzewa wszystkich fanów boksu! W nocy z soboty na niedzielę w Barclays Center na Brooklynie pojedynek, w którym na szali leżały będą dwa mistrzowskie pasy – należący do Jacka WBC World oraz IBF World, którego posiadaczem jest DeGale. Na tej samej gali o tytuł IBF World powalczą również Jose Pedraza i Gervonta Davis. Fantastyczne pięściarskie show z soboty na niedzielę od 3.30 na żywo wyłącznie w Fightklubie!

(na żywo) Walka o dwa mistrzowskie pasy: Erislandy Lara vs Yuri Foreman

Wielkie pięściarskie show z Hialeah Park Racing & Casino, w którym pojedynkiem wieczoru będzie zakontraktowana na dwanaście rund walka Erislandy Lara vs Yuri Foreman. Jej stawką będą pasy WBA Super World i IBO World w wadze superpółśredniej. Fantastycznie zapowiadająca się gala z Florydy w nocy z piątku na sobotę na żywo wyłącznie w Fightklubie. Początek naszej transmisji o godz. 3.00.

Mariana Juárez vs Daniela Bermúdez tylko u nas

Widowiskowy pojedynek z sierpnia 2016 roku przez wielu pięściarskich ekspertów uważany za jedną z najlepszych walk ostatnich dwunastu miesięcy. Trudno się temu dziwić skoro w Arena Coliseo w Mexico City rękawice skrzyżowały dwie najlepsze na świecie zawodniczki wagi supermuszej. Premierowa emisja tego pojedynku w piątek o 22.00 wyłącznie w Fightklubie.

Artur Beterbiev – Isidro Ranoni Prieto na żywo w Fightklubie

W nocy z piątku na sobotę w Gatineau znakomicie zapowiadająca się gala, podczas której wydarzeniem wieczoru będzie zakontraktowany na dwanaście rund pojedynek o pas WBA-NABA w wadze półciężkiej. O ten prestiżowy tytuł powalczą aktualny czempion Artur Beterbiev oraz mistrz WBO Latino, pochodzący z Paragwaju, ale od dawna mieszkający w Argentynie, Isidro Ranoni Prieto. Początek naszej transmisji o godz. 1.00.

Partnerzy

Piłka nożna, ręczna, siatkówka, koszykówka?

Oglądaj Sportklub!