Home » MMA » Z dużej chmury mały deszcz – felieton Waldemara Ossowskiego dla FightKlubu

Z dużej chmury mały deszcz – felieton Waldemara Ossowskiego dla FightKlubu

Ostatnia aktualizacja: Kwiecień 16, 2014

Wszechstylowa walka wręcz w Polsce nabiera rozpędu i kolorytu, Przede wszystkim wzrasta jej popularność. Obecnie ciężko znaleźć weekend, aby nic w polskim MMA się nie działo. Czasem mamy aż przepych emocji, a dwie gale w Polsce jednego dnia to już nie wyjątek.
Zrobiła się moda na bycie w kręgu MMA. Powstają nowe organizacje, pojawiają się nowe twarze, ikony debiutujących federacji. Wydaję się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Rzecz tkwi jednak w tym, że wszyscy chcą na biznesie, reprezentowanemu przez trzyliterowy skrót, zarobić i zyskać rozgłos. To jednak nie dońca się dotychczas udawało i ciężko myśleć, że to się zmieni. Myślę, że takowy „boom” na organizowanie gal MMA, przynosi korzyści, ale również i dużą ilość strat. Nie chcąc sięgać za daleko przypomnę tylko Dariusza Cholewę i jego MMA Attack, do której to gali raczej trzeba było dokładać. Z tym, że w tamtym przypadku od razu skoczono na głęboką wodę, myśląc że społeczeństwo wychowane na show, jakim po części jest KSW, kupi mocno sportową rozpiskę. KSW zaczynało od 300 osób w Championsie… teraz zapełnia 14-tysięczne hale. Nie da się skrócić okresu zdobywania fana, to zgubiło według mnie MMA Attack. Należy zacząć od małych kroków, by systematycznie je wydłużać.
Teraz powstała nowa organizacja – Arena MMA. Pomysł na galę w kameralnym gronie, przeznaczonym wyłącznie dla ludzi biznesu nie jest niczym nowym. Podobnie miała funkcjonować Superliga MMA, która szybko jak powstała, tak upadła. Oglądając konferencje z udziałem pomysłodawców Areny MMA odnoszę wrażenie, że ich pojęcie na temat tego, jak zrobić galę, a przede wszystkim jak ją pokazać, jest nie za wielkie. Wydaje mi się, że coraz więcej osób chcę zarobić na MMA, nie wiedząc do końca, z czym to się wiążę i jakie napotka się komplikacje. Czasami do gal trzeba po prostu dokładać, a szukanie sponsorów wcale nie jest takie łatwe, wszak MMA jest uważane jeszcze przez szarą masę jako zwykłe mordobicie. Nowej organizacji życzę jednak powodzenia, bo kilka nazwisk w karcie walk zapewnia przyzwoity poziom sportowy.
Kolejną galę zaanonsowała już lubelska federacja Thunderstrike Fight League. Co miesiąc PLMMA Mirosława Oknińskiego wypuszcza swoje wydarzenia, których od 2012 roku wyprodukowała już przecież ponad trzydzieści! Już 19 kwietnia powraca gala Night of Champions. W maju, oprócz KSW, zobaczymy także w Olsztynie drugą odsłonę Warmia Heroes, a na początku czerwca Fighters Arena planuje zrobić galę w Józefowie. Jest więc z czego wybierać, a gdy dołożymy do tego występy Polaków na galach zagranicznych, to nadmiar walk i emocji może przyprawić nas o pozytywny zawrót głowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Skomentuj Program

Wideo

Program TV

02:00Sporty walki: KOTC Classics (21)
03:00Boks: Boks Zawodowy : Budapeszt
05:00Sporty walki: KOTC Classics (22)
06:00Sporty walki:Cage Warriors 2014: Amman
08:00Zapasy:Wrestling (14)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Boks:Golden Boy Classics: Alvarez - Alfonso Gomez
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Siłowanie na rekę: Steve Roberts – Scott Dixon
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Boks: Boks Zawodowy : Budapeszt
13:30Siłowanie na rekę: Stoyan Golemanov – Aleh Matskevich
14:00Zapasy:Wrestling (14)
15:00Sporty walki:Cage Warriors 2014: Amman
17:00Sporty walki: KOTC Classics (22)
18:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
20:00Boks: Boks Zawodowy : Budapeszt
22:00On Freddie: magazyn (5) PREMIERA
22:30Sporty walki:King of the Cage: It’s Personal 2
00:00Sporty walki:Cage Warriors 2014: Amman
02:00Sporty walki: KOTC Classics (23)
03:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
05:00Sporty walki: KOTC Classics (23)
06:00Sporty walki:King of the Cage: It’s Personal 2
07:30Siłowanie na rekę: Stoyan Golemanov – Aleh Matskevich
08:00Zapasy:Wrestling (14)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Siłowanie na rekę: Steve Roberts – Scott Dixon
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Boks:Golden Boy Classics: Alvarez - Alfonso Gomez
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Sporty walki:Cage Warriors 2014: Amman
13:30Sporty walki:King of the Cage: It’s Personal 2
15:00Sporty walki:Cage Warriors 2014
17:00Sporty walki: KOTC Classics (23)
18:00Boks: Boks Zawodowy : Budapeszt
20:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
22:00Boks: Boks Zawodowy : Andrzej Butowicz - Farid el Hovari PREMIERA
00:00Sporty walki:Cage Warriors 2014: Amman
02:00Sporty walki: KOTC Classics (23)
03:00Sporty walki:King of the Cage: It’s Personal 2
04:30Siłowanie na rekę: Stoyan Golemanov – Aleh Matskevich
05:00Sporty walki: KOTC Classics (24)
06:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
08:00Zapasy:Wrestling (14)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Boks:Golden Boy Classics: Alvarez - Alfonso Gomez
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Siłowanie na rekę: Steve Roberts – Scott Dixon
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Boks: Boks Zawodowy : Andrzej Butowicz - Farid el Hovari
13:30Siłowanie na rekę: Stoyan Golemanov – Aleh Matskevich
14:00Zapasy:Wrestling (14)
15:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
17:00Sporty walki: KOTC Classics (24)
18:00Sporty walki:Cage Warriors 2014: Amman
20:00Boks: Boks Zawodowy : Andrzej Butowicz - Farid el Hovari
22:00On Freddie: magazyn (6) PREMIERA
22:30Sporty walki:King of the Cage: It’s Personal 2
00:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
02:00Sporty walki: KOTC Classics (24)
03:00Boks: Boks Zawodowy : Andrzej Butowicz - Farid el Hovari
05:00Sporty walki: KOTC Classics (25)
06:00Sporty walki:Cage Warriors 2014: Amman
08:00Zapasy:Wrestling (14)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Siłowanie na rekę: Steve Roberts – Scott Dixon
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Boks:Golden Boy Classics: Alvarez - Alfonso Gomez
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
13:30Sporty walki:King of the Cage: It’s Personal 2
15:00Sporty walki:Cage Warriors 2014: Amman
17:00Sporty walki: KOTC Classics (25)
18:00Boks: Boks Zawodowy : Andrzej Butowicz - Farid el Hovari
20:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
22:00Sporty walki:King of the Cage: It’s Personal 1: NA ŻYWO
00:00Sporty walki:Cage Warriors 2014: Amman
02:00Sporty walki: KOTC Classics (25)
03:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
05:00Sporty walki: KOTC Classics (26)
06:00Boks: Boks Zawodowy : Andrzej Butowicz - Farid el Hovari
08:00Zapasy:Wrestling (14)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Boks:Golden Boy Classics: Alvarez - Alfonso Gomez
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Siłowanie na rekę: Steve Roberts – Scott Dixon
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Sporty walki:King of the Cage: It’s Personal 1
13:30Siłowanie na rekę: Stoyan Golemanov – Aleh Matskevich
14:00Zapasy:Wrestling (13)
15:00Boks: Boks Zawodowy : Andrzej Butowicz - Farid el Hovari
17:00Sporty walki: KOTC Classics (26)
18:00Sporty walki:King of the Cage: It’s Personal 1
20:00Boks:Z archiwum SportKlubu:
22:00Siłowanie na rekę: Miroslav Ivanov – Alexander Cvetkov PREMIERA
23:00Zapasy:Wrestling (14)
00:00Sporty walki:King of the Cage: It’s Personal 1
02:00Sporty walki: KOTC Classics (26)
03:00Boks:Z archiwum SportKlubu:
05:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (1)
06:00Sporty walki:Cage Warriors 2014: Amman, Jordan
08:00Zapasy:Wrestling (14)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Boks:Golden Boy Classics: Alvarez - Alfonso Gomez
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Siłowanie na rekę: Steve Roberts – Scott Dixon
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Sporty walki:King of the Cage: HIt’s Personal 1
13:30Zapasy:Wrestling (14)
14:30Siłowanie na rekę: Miroslav Ivanov – Alexander Cvetkov
15:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Prizefighter
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (1)
18:00Sporty walki:King of the Cage: HIt’s Personal 1
20:00Boks: Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
22:00Sporty walki:King of the Cage: Lights Out PREMIERA
00:00Sporty walki:Cage Warriors 2014: Amman, Jordan
02:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (1)
03:00Boks: Golden Boy 2014: Michael Perez – Jorge Romero NA ŻYWO
06:00Boks: Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
08:00Zapasy:Wrestling (14)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Siłowanie na rekę: Steve Roberts – Scott Dixon
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Boks:Golden Boy Classics: Alvarez - Alfonso Gomez
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Sporty walki:Cage Warriors 2014: Amman, Jordan
13:30Siłowanie na rekę: Miroslav Ivanov – Alexander Cvetkov
14:00Zapasy:Wrestling (14)
15:00Boks: Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (2)
18:00Boks: Boks Zawodowy : Andrzej Butowicz - Farid el Hovari
20:00Sporty walki:King of the Cage: Lights Out
22:00Zapasy:Wrestling (15) PREMIERA
23:00Siłowanie na rekę: Miroslav Ivanov – Alexander Cvetkov
23:30Siłowanie na rekę: Steve Roberts – Scott Dixon
00:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Prizefighter
02:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (2)
03:00Boks: Boks Zawodowy : Budapeszt
05:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (3)
06:00Sporty walki:Cage Warriors 2014: Amman, Jordan
08:00Zapasy:Wrestling (15)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Boks:Golden Boy Classics: Alvarez - Alfonso Gomez
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Siłowanie na rekę: Steve Roberts – Scott Dixon
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Boks: Boks Zawodowy : Andrzej Butowicz - Farid el Hovari
13:30Zapasy:Wrestling (15)
14:30Siłowanie na rekę: Miroslav Ivanov – Alexander Cvetkov
15:00Boks: Golden Boy 2014: Michael Perez – Jorge Romero
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (3)
18:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
20:00Boks: Boks Zawodowy : Andrzej Butowicz - Farid el Hovari
22:00Boks: Golden Boy 2014: Michael Perez – Jorge Romero
00:00Sporty walki:Cage Warriors 2014: Amman, Jordan
02:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (3)
03:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
05:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (4)
06:00Boks: Golden Boy 2014: Michael Perez – Jorge Romero
08:00Zapasy:Wrestling (15)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Siłowanie na rekę: Steve Roberts – Scott Dixon
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Boks:Golden Boy Classics: Alvarez - Alfonso Gomez
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Sporty walki:Cage Warriors 2014: Amman, Jordan
13:30Siłowanie na rekę: Miroslav Ivanov – Alexander Cvetkov
14:00Zapasy:Wrestling (15)
15:00Sporty walki:King of the Cage: Lights Out
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (4)
18:00Boks: Boks Zawodowy : Andrzej Butowicz - Farid el Hovari
20:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
22:00Boks: Boks Zawodowy : Steve Roberts - Andrzej Rutowicz; Nicky Booth - Jim Betts PREMIERA
00:00Boks: Golden Boy 2014: Michael Perez – Jorge Romero
02:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (4)
03:00Sporty walki:King of the Cage: Lights Out 2
05:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (5)
06:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
08:00Zapasy:Wrestling (15)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Boks:Golden Boy Classics: Alvarez - Alfonso Gomez
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Siłowanie na rekę: Steve Roberts – Scott Dixon
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Boks: Boks Zawodowy : Steve Roberts - Andrzej Rutowicz; Nicky Booth - Jim Betts
13:30Zapasy:Wrestling (15)
14:30Siłowanie na rekę: Miroslav Ivanov – Alexander Cvetkov
15:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (5)
18:00Sporty walki:Cage Warriors 2014: Amman, Jordan
20:00Boks: Boks Zawodowy : Steve Roberts - Andrzej Rutowicz; Nicky Booth - Jim Betts
22:00Boks:PREMIERA
00:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
02:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (5)
03:00Boks: Boks Zawodowy : Andrzej Butowicz - Farid el Hovari
05:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (6)
06:00Boks:
08:00Zapasy:Wrestling (15)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Siłowanie na rekę: Steve Roberts – Scott Dixon
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Boks:Golden Boy Classics: Alvarez - Alfonso Gomez
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
13:30Siłowanie na rekę: Miroslav Ivanov – Alexander Cvetkov
14:00Zapasy:Wrestling (15)
15:00Boks:
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (6)
18:00Boks: Boks Zawodowy : Steve Roberts - Andrzej Rutowicz; Nicky Booth - Jim Betts
20:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
22:00Sporty walki:Cage Warriors 2014:Liverpool NA ŻYWO
00:00Sporty walki:King of the Cage: Mana Full NA ŻYWO
02:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (6)
03:00Boks:
05:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (7)
06:00Boks: Boks Zawodowy : Steve Roberts - Andrzej Rutowicz; Nicky Booth - Jim Betts
08:00Zapasy:Wrestling (15)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Boks:Golden Boy Classics: Alvarez - Alfonso Gomez
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Siłowanie na rekę: Steve Roberts - Scott Dixon
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Boks:
13:30Zapasy:Wrestling (15)
14:30Siłowanie na rekę: Miroslav Ivanov – Alexander Cvetkov
15:00Sporty walki:Cage Warriors 2014:Liverpool
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (7)
18:00Sporty walki:King of the Cage: Mana Full
20:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Proksa - Bahki
22:00Siłowanie na rekę: Lachezar Savchev – Marcin Kreft PREMIERA
22:30Siłowanie na rekę: Steve Roberts - Scott Dixon
23:00Zapasy:Wrestling (15)
00:00Sporty walki:Cage Warriors 2014:Liverpool
02:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (7)
03:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Proksa - Bahki
00:30As wywiadu:Program Patryka Mirosławskiego (47)
01:00Piłka nożna:Liga argentyńska: Tigre - Boca
03:00Piłka nożna:Liga belgijska: KSC Lokeren - Zulte Waregem
05:00Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Bronz Finał
06:30Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Finał 2
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Bilard: World Pool Masters 2013 (10)
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Piłka nożna:Liga belgijska: KSC Lokeren - Zulte Waregem
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Poker: APAC 2013 Ceasars Cup (2)
15:00Piłka nożna:Liga argentyńska: Tigre - Boca
17:00Magazyn Ligiiargentyńskiej PREMIERA
18:00Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Finał 3 NA ŻYWO
19:30World of Freesports 2014:magazyn (16)
20:00As wywiadu:Program Patryka Mirosławskiego (48) PREMIERA
20:30Piłka nożna:Liga belgijska: Club Brugge KV - Standard de Liege
22:30Poker: APAC 2013 High Rollers (1) PREMIERA
00:30As wywiadu:Program Patryka Mirosławskiego (48)
01:00Piłka nożna:Liga argentyńska: River - Velez
03:00Boks: Ronnie Rios- Andrew Cancio
05:00Piłka ręczna:Liga Asobal 13/14: Fertiberia Puerto Sagunto - Naturhouse La Rioja
06:30Koszykówka:Liga ACB: Estudiantes - Valencia
08:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (4)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Bilard: World Pool Masters 2013 (11)
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Piłka nożna:Liga belgijska: Club Brugge KV - Standard de Liege
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Poker: APAC 2013 High Rollers (1)
15:00Piłka nożna:Liga argentyńska: River - Velez
17:00Magazyn Ligii belgijskiej
18:00Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Finał 4 NA ŻYWO
19:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (5)PREMIERA
20:00World of Freesports 2014:magazyn (16)
20:30Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: finał 1: Cucine Lube Banca Marche Macerata – Sir Safety Perugia NA ŻYWO
22:30Poker: APAC 2013 High Rollers (2) PREMIERA
23:30Magazyn Ligiiargentyńskiej
23:30Magazyn Ligii belgijskiej
00:30World of Freesports 2014:magazyn (16)
00:30Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Bronz Finał 2
01:00Sporty walki: Cage Warriors 2014: Amman
02:00Boks: Mihaly Koltai - Manmng Galloway
03:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: finał 1: Cucine Lube Banca Marche Macerata – Sir Safety Perugia
05:00Koszykówka:Liga ACB: Estudiantes - Valencia
06:30Koszykówka:Liga ACB: CAI Zaragoza - Unicaja
08:00Magazyn Ligiiargentyńskiej
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Bilard: World Pool Masters 2013 (12)
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Piłka nożna: Liga belgijska: KRC Genk - RSC Anderlecht
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Poker: APAC 2013 High Rollers (2)
15:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: finał 1: Cucine Lube Banca Marche Macerata – Sir Safety Perugia
17:00Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Bronz Finał 2PREMIERA
18:30Boks: bokserskie piątki: Mihaly Koltai - Manmng Galloway PREMIERA
20:30Piłka nożna:Liga belgijska: Zulte Waregem - KRC Genk NA ŻYWO
22:30Poker: APAC 2013 Main Event (1)PREMIERA
23:30Magazyn Ligiiargentyńskiej
00:30Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Bronz Finał 2
02:00Boks: Mihaly Koltai - Manmng Galloway
04:00Magazyn Ligii belgijskiej
05:00Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet:4
06:30Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Bronz Finał 2
08:00Magazyn Ligii belgijskiej
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Bilard: World Pool Masters 2013 (13)
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Piłka nożna:Liga belgijska: Zulte Waregem - KRC Genk
12:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (5)
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Poker: APAC 2013 Main Event (1)
15:00Magazyn Ligii belgijskiej
16:00Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Bronz Finał 3 NA ŻYWO
17:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (5)
18:00Inside Sailing:magazyn żeglarski (4) PREMIERA
18:30Piłka ręczna:Liga Asobal 13/14: Naturhouse La Rioja - Fraikin BM. Granollers NA ŻYWO
20:00Piłka nożna:Liga belgijska: KV Oostende - KAA Gent NA ŻYWO
22:15Koszykówka:Liga ACB: magazyn PREMIERA
22:30Koszykówka:Liga ACB: Laboral Kutxa - Bilbao Basket PREMIERA
00:00Poker: APAC 2013 Main Event (2)PREMIERA
01:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (5)
01:30Piłka ręczna:Liga Asobal 13/14: Naturhouse La Rioja - Fraikin BM. Granollers
03:00Boks: Mihaly Koltai - Manmng Galloway
05:00Koszykówka:Liga ACB: Laboral Kutxa - Bilbao Basket
06:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (5)
07:00Piłka nożna:Liga belgijska: KV Oostende - KAA Gent
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Bilard: World Pool Masters 2013 (14)
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Piłka ręczna:Liga Asobal 13/14: Naturhouse La Rioja - Fraikin BM. Granollers
12:30Koszykówka:Liga ACB: magazyn
12:40Koszykówka:Liga ACB: Real Madryt - Valencia Basket Club NA ŻYWO
14:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
15:30World of Freesports 2014:magazyn (17) PREMIERA
16:00Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Bronz Finał 5 NA ŻYWO
17:30Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: finał 2: Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata NA ŻYWO
19:30Piłka ręczna:Liga Asobal 13/14: BM. Guadalajara - Bidasoa Irun PREMIERA
21:00Piłka nożna: Liga argentyńska: Estudiantes – Godoy NA ŻYWO
23:00Piłka nożna: Liga belgijska: RSC Anderlecht - Standard de Liege PREMIERA
01:00Koszykówka:Liga ACB: Real Madryt - Valencia Basket Club
02:30Piłka nożna: Liga argentyńska: Olimpo - River NA ŻYWO
04:30World of Freesports 2014:magazyn (17)
05:00Inside Sailing: magazyn żeglaski (4)
05:30Piłka nożna:Liga belgijska: KV Oostende - KAA Gent
07:30Piłka ręczna:Liga Asobal 13/14: Naturhouse La Rioja - Fraikin BM. Granollers
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Bilard: World Pool Masters 2013 (15)
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: finał 2: Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Poker: APAC 2013 Main Event (2)
15:00Piłka nożna:Liga argentyńska: Estudiantes - Godoy
17:00Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Bronz Finał 4 PREMIERA
18:30Koszykówka:Liga ACB: Real Madryt - Valencia Basket Club
20:00As wywiadu:Program Patryka Mirosławskiego (49) PREMIERA
20:30Piłka nożna:Liga argentyńska: Olimpo- River
22:30Poker:World Series of Poker Europe 2012(1) PREMIERA
23:30Bilard: World Pool Masters 2013 (15)
00:30As wywiadu:Program Patryka Mirosławskiego (49)
01:00Piłka ręczna:Liga Asobal 13/14: BM. Guadalajara - Bidasoa Irun
02:30Koszykówka:Liga ACB: Real Madryt - Valencia Basket Club
04:00Bilard: World Pool Masters 2013 (15)
05:00Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Bronz Finał 4
06:30Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Finał 5
08:00As wywiadu:Program Patryka Mirosławskiego (49)
08:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (5)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Bilard: World Pool Masters 2013 (16)
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Piłka nożna:Liga argentyńska: Estudiantes - Godoy
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Poker:World Series of Poker Europe 2012(1)
15:00Piłka nożna:Liga argentyńska: Olimpo - River
17:00Piłka nożna:Liga belgijska: KV Oostende - KAA Gent
19:00Magazyn Ligiibelgijskiej PREMIERA
20:00As wywiadu:Program Patryka Mirosławskiego (50) PREMIERA
20:30Piłka nożna:Liga belgijska: RSC Anderlecht - Standard de Liege
22:30Poker:World Series of Poker Europe 2012(2) PREMIERA
23:30Bilard: World Pool Masters 2013 (16)
00:30As wywiadu:Program Patryka Mirosławskiego (50)
01:00Koszykówka:Liga ACB: Laboral Kutxa - Bilbao Basket
02:30Piłka ręczna:Liga Asobal 13/14: Naturhouse La Rioja - Fraikin BM. Granollers
04:00Bilard: World Pool Masters 2013 (16)
05:00Koszykówka:Liga ACB: Laboral Kutxa - Bilbao Basket
06:30Piłka ręczna:Liga Asobal 13/14: BM. Guadalajara - Bidasoa Irun
08:00As wywiadu:Program Patryka Mirosławskiego (50)
08:30World of Freesports 2014:magazyn (17)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Bilard: World Pool Masters 2013 (17)
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Piłka nożna:Liga argentyńska: Olimpo - River
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Poker:World Series of Poker Europe 2012(2)
15:00Piłka nożna:Liga belgijska: RSC Anderlecht - Standard de Liege
17:00Inside Sailing: magazyn żeglaski (4)
17:30Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Bronz Finał 5
19:00Magazyn Ligiiargentyńskiej PREMIERA
20:00As wywiadu:Program Patryka Mirosławskiego (51) PREMIERA
20:30World of Freesports 2014:magazyn (17)
21:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: PLAY OFF 5TH PLACE Challenge Cup NA ŻYWO
23:00Poker:World Series of Poker Europe 2012(3) PREMIERA
00:30As wywiadu:Program Patryka Mirosławskiego (51)
04:00Bilard: World Pool Masters 2013 (17)
06:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: PLAY OFF 5TH PLACE Challenge Cup
08:00As wywiadu:Program Patryka Mirosławskiego (51)
08:30Inside Sailing: magazyn żeglaski (4)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Bilard: World Pool Masters 2013 (18)
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Magazyn Ligiiargentyńskiej
12:15Koszykówka:Liga ACB: magazyn PREMIERA
12:30Koszykówka:Liga ACB: Herbalife Gran Canaria - FC Barcelona NA ŻYWO
14:15Studio Moderna:magazyn reklamowy
15:15Poker:World Series of Poker Europe 2012(3)
16:15Koszykówka:Liga ACB: magazyn
16:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (5)
17:30Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał, 3: Cucine Lube Banca Marche Macerata – NA ŻYWO
19:30Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: PLAY OFF 5TH PLACE Challenge Cup
21:30Magazyn Ligiiargentyńskiej
22:30Poker:World Series of Poker Europe 2012(4) PREMIERA
23:30Koszykówka:Liga ACB: Herbalife Gran Canaria - FC Barcelona
00:30World of Freesports 2014:magazyn (17)
01:00Piłka ręczna:Liga Asobal 13/14: BM. Guadalajara - Bidasoa Irun
02:30Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Finał 5
02:30Koszykówka:Liga ACB: Real Madryt - Valencia Basket Club
04:00Bilard: World Pool Masters 2013 (18)
05:00Magazyn Ligiiargentyńskiej
06:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał, 3: Cucine Lube Banca Marche Macerata –
08:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (5)
08:30World of Freesports 2014:magazyn (17)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Bilard: World Pool Masters 2013 (19)
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: PLAY OFF 5TH PLACE Challenge Cup
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Poker:World Series of Poker Europe 2012(4)
15:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał, 3: Cucine Lube Banca Marche Macerata – Sir Safety Perugia
17:00Piłka ręczna:Liga Asobal 13/14: BM. Guadalajara - Bidasoa Irun
18:30Boks: bokserskie piątki: Michael Perez – Jorze Romero PREMIERA
20:30Piłka nożna:Liga belgijska: Standard de Liege - Zulte Waregem NA ŻYWO
22:30Koszykówka:Liga ACB: Herbalife Gran Canaria - FC Barcelona
00:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał, 3: Cucine Lube Banca Marche Macerata – Sir Safety Perugia
02:00Boks: Michael Perez – Jorze Romero
04:00Bilard: World Pool Masters 2013 (19)
05:00Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Bronz Finał 4
06:30Koszykówka:Liga ACB: Herbalife Gran Canaria - FC Barcelona
08:00Magazyn Ligiiargentyńskiej
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Bilard: World Pool Masters 2013 (20)
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał, 3: Cucine Lube Banca Marche Macerata – Sir Safety Perugia
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Boks:Michael Perez – Jorze Romero
16:00Piłka nożna:Liga belgijska: Standard de Liege - Zulte Waregem
18:00Piłka nożna:Liga belgijska: KRC Genk - KSC Lokeren O NA ŻYWO
20:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (5)
20:30Piłka ręczna: Copa del Rey 13/14: ½ Finał 2: Fraikin BM. Granollers - BM. Huesca NA ŻYWO
22:00Koszykówka:Liga ACB: magazyn
22:15Koszykówka:Liga ACB: PREMIERA
00:00Sporty walki: Cage Warriors 2014: Liverpool PREMIERA
02:00Piłka nożna:Liga belgijska: KRC Genk - KSC Lokeren O
02:00Boks: Michael Perez – Jorze Romero
04:00Bilard: World Pool Masters 2013 (20)
05:00Piłka nożna:Liga belgijska: Standard de Liege - Zulte Waregem
07:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (5)
07:30Piłka ręczna: Copa del Rey 13/14: ½ Finał 2: Fraikin BM. Granollers - BM. Huesca
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Bilard: World Pool Masters 2013 (21)
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Piłka ręczna: Copa del Rey 13/14: Finał: Helvetia Anaitasuna - F.C. Barcelona NA ŻYWO
12:30Koszykówka:Liga ACB: magazyn
12:40Koszykówka:Liga ACB: NA ŻYWO
14:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
15:30World of Freesports 2014:magazyn (18) PREMIERA
16:00Piłka nożna:Liga belgijska: KRC Genk - KSC Lokeren O
18:00Piłka nożna:Liga belgijska: Club Brugge KV - RSC Anderlecht NA ŻYWO
20:00Piłka ręczna: Copa del Rey 13/14: Finał: PREMIERA
21:30Rugby:Shield Finał: Szkocja PREMIERA
22:00Rugby:Bolow Finał: Szkocja PREMIERA
22:30Rugby:Plate Finał: Szkocja PREMIERA
23:00Rugby:Play Off: Szkocja PREMIERA
23:30Rugby:Cup Finał: Szkocja PREMIERA
00:00Piłka nożna: Liga argentyńska: NA ŻYWO
02:00World of Freesports 2014:magazyn (18)
02:30Piłka nożna: Liga argentyńska: NA ŻYWO
04:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (5)
18:00SPORTKLUB: Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Finał 3 NA ŻYWO
20:00SPORTKLUB: As wywiadu:Program Patryka Mirosławskiego (48) PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: On Freddie: magazyn (5) PREMIERA
22:30SPORTKLUB: Poker: APAC 2013 High Rollers (1) PREMIERA
18:00SPORTKLUB: Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Finał 4 NA ŻYWO
19:30SPORTKLUB: Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (5)PREMIERA
20:30SPORTKLUB: Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: finał 1: Cucine Lube Banca Marche Macerata – Sir Safety Perugia NA ŻYWO
22:00FIGHTKLUB: Boks: Boks Zawodowy : Andrzej Butowicz - Farid el Hovari PREMIERA
22:30SPORTKLUB: Poker: APAC 2013 High Rollers (2) PREMIERA
17:00SPORTKLUB: Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Bronz Finał 2PREMIERA
18:30SPORTKLUB: Boks: bokserskie piątki: Mihaly Koltai - Manmng Galloway PREMIERA
22:30SPORTKLUB: Poker: APAC 2013 Main Event (1)PREMIERA
16:00SPORTKLUB: Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Bronz Finał 3 NA ŻYWO
18:00SPORTKLUB: Inside Sailing:magazyn żeglarski (4) PREMIERA
18:30SPORTKLUB: Piłka ręczna:Liga Asobal 13/14: Naturhouse La Rioja - Fraikin BM. Granollers NA ŻYWO
20:00SPORTKLUB: Piłka nożna:Liga belgijska: KV Oostende - KAA Gent NA ŻYWO
22:00FIGHTKLUB: Sporty walki:King of the Cage: It’s Personal 1: NA ŻYWO
22:15SPORTKLUB: Koszykówka:Liga ACB: magazyn PREMIERA
22:30SPORTKLUB: Koszykówka:Liga ACB: Laboral Kutxa - Bilbao Basket PREMIERA
00:00SPORTKLUB: Poker: APAC 2013 Main Event (2)PREMIERA
12:40SPORTKLUB: Koszykówka:Liga ACB: Real Madryt - Valencia Basket Club NA ŻYWO
15:30SPORTKLUB: World of Freesports 2014:magazyn (17) PREMIERA
16:00SPORTKLUB: Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Bronz Finał 5 NA ŻYWO
17:30SPORTKLUB: Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: finał 2: Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata NA ŻYWO
19:30SPORTKLUB: Piłka ręczna:Liga Asobal 13/14: BM. Guadalajara - Bidasoa Irun PREMIERA
21:00SPORTKLUB: Piłka nożna: Liga argentyńska: Estudiantes – Godoy NA ŻYWO
23:00SPORTKLUB: Piłka nożna: Liga belgijska: RSC Anderlecht - Standard de Liege PREMIERA
02:30SPORTKLUB: Piłka nożna: Liga argentyńska: Olimpo - River NA ŻYWO
17:00SPORTKLUB: Koszykówka:Tauron Basket Liga Kobiet: Bronz Finał 4 PREMIERA
20:00SPORTKLUB: As wywiadu:Program Patryka Mirosławskiego (49) PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Sporty walki:King of the Cage: Lights Out PREMIERA
22:30SPORTKLUB: Poker:World Series of Poker Europe 2012(1) PREMIERA
03:00FIGHTKLUB: Boks: Golden Boy 2014: Michael Perez – Jorge Romero NA ŻYWO
19:00SPORTKLUB: Magazyn Ligiibelgijskiej PREMIERA
20:00SPORTKLUB: As wywiadu:Program Patryka Mirosławskiego (50) PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Zapasy:Wrestling (15) PREMIERA
22:30SPORTKLUB: Poker:World Series of Poker Europe 2012(2) PREMIERA
19:00SPORTKLUB: Magazyn Ligiiargentyńskiej PREMIERA
20:00SPORTKLUB: As wywiadu:Program Patryka Mirosławskiego (51) PREMIERA
21:00SPORTKLUB: Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: PLAY OFF 5TH PLACE Challenge Cup NA ŻYWO
23:00SPORTKLUB: Poker:World Series of Poker Europe 2012(3) PREMIERA
12:15SPORTKLUB: Koszykówka:Liga ACB: magazyn PREMIERA
12:30SPORTKLUB: Koszykówka:Liga ACB: Herbalife Gran Canaria - FC Barcelona NA ŻYWO
17:30SPORTKLUB: Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał, 3: Cucine Lube Banca Marche Macerata – NA ŻYWO
22:00FIGHTKLUB: Boks: Boks Zawodowy : Steve Roberts - Andrzej Rutowicz; Nicky Booth - Jim Betts PREMIERA
22:30SPORTKLUB: Poker:World Series of Poker Europe 2012(4) PREMIERA
18:30SPORTKLUB: Boks: bokserskie piątki: Michael Perez – Jorze Romero PREMIERA
20:30SPORTKLUB: Piłka nożna:Liga belgijska: Standard de Liege - Zulte Waregem NA ŻYWO
22:00FIGHTKLUB: Boks:PREMIERA
18:00SPORTKLUB: Piłka nożna:Liga belgijska: KRC Genk - KSC Lokeren O NA ŻYWO
20:30SPORTKLUB: Piłka ręczna: Copa del Rey 13/14: ½ Finał 2: Fraikin BM. Granollers - BM. Huesca NA ŻYWO
22:00FIGHTKLUB: Sporty walki:Cage Warriors 2014:Liverpool NA ŻYWO
22:15SPORTKLUB: Koszykówka:Liga ACB: PREMIERA
00:00FIGHTKLUB: Sporty walki:King of the Cage: Mana Full NA ŻYWO
00:00SPORTKLUB: Sporty walki: Cage Warriors 2014: Liverpool PREMIERA
15:30SPORTKLUB: World of Freesports 2014:magazyn (18) PREMIERA
18:00SPORTKLUB: Piłka nożna:Liga belgijska: Club Brugge KV - RSC Anderlecht NA ŻYWO
20:00SPORTKLUB: Piłka ręczna: Copa del Rey 13/14: Finał: PREMIERA
21:30SPORTKLUB: Rugby:Shield Finał: Szkocja PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Siłowanie na rekę: Lachezar Savchev – Marcin Kreft PREMIERA
22:00SPORTKLUB: Rugby:Bolow Finał: Szkocja PREMIERA
22:30SPORTKLUB: Rugby:Plate Finał: Szkocja PREMIERA
23:00SPORTKLUB: Rugby:Play Off: Szkocja PREMIERA
23:30SPORTKLUB: Rugby:Cup Finał: Szkocja PREMIERA
00:00SPORTKLUB: Piłka nożna: Liga argentyńska: NA ŻYWO
02:00SPORTKLUB: World of Freesports 2014:magazyn (18)
02:30SPORTKLUB: Piłka nożna: Liga argentyńska: NA ŻYWO

Ankieta

Co dalej z karierą Tomasza Adamka po porażce z Wiaczesławem Głazkowem?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Zapisz się do newslettera