O nas

FightKlub to unikalny kanał telewizyjny, pierwszy w Polsce poświęcony w całości sportom walki. Nadaje w najwyższej jakości obrazu i dźwięku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z codzienną dawką premierowych programów oraz ponad setką najnowszych bokserskich imprez rocznie, FightKlub to lider w segmencie sportów walki w Polsce. Każde wydarzenie skomentowane jest przez naszych ekspertów, cenionych dziennikarzy i sportowców.

OFERTA PROGRAMOWA

Najnowsze gale bokserskie:
FightKlub emituje co najmniej 2 aktualne gale bokserskie w każdym tygodniu, co daję niesamowitą ilość ponad 100 imprez rocznie, w większości emitowanych na żywo! Wśród naszych dostawców są między innymi ESPN, HBO After Dark, Golden Boy Promotions, Matchroom, Octapixx i Lega ProBoxe. Dzięki temu widzowie FightKlubu niemal codziennie mogą oglądać w akcji najlepszych pięściarzy świata.

MMA na żywo:
FightKlub zapewnia także uderzeniową dawkę MMA, w tym emitowane gale Spartan Fight, Fighting Spirit oraz Hard Knocks Fighting – najstarszej i najbardziej aktywnej kanadyjskiej federacji MMA. W sumie rocznie emitujemy około 100 gal MMA.

Judo na wyłączność:
FightKlub to nie tylko boks i MMA, ale także judo w najlepszym wydaniu. Jako jedyni w Polsce transmitujemy wszystkie imprezy z cyklu Judo Grand Prix, Judo Grand Slam, World Masters oraz indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Świata.

Archiwalny boks:
FightKlub nie tylko transmituje najważniejsze gale bokserskie, lecz także przypomina najciekawsze pojedynki z poprzednich lat. W naszych archiwalnych seriach pokazujemy gale PRO BOX Classics, HBO Archives, Friday Night Fights i ESPN z największymi gwiazdami, takimi jak Oscar de la Hoya, Floyd Mayweather Junior czy Manny Pacquiao w ich najbardziej pamiętnych pojedynkach.

Pierwsi i najwięksi:
FightKlub to pierwszy polski kanał poświęcony w całości sportom walki. Jest dostępny w najwyższej jakości HD w czołowych sieciach kablowych oraz w Cyfrowym Polsacie. Dociera do ponad 2 milionów odbiorców w całej Polsce. FightKlub – Obudź w sobie wojownika!

Partnerzy

Piłka nożna, ręczna, siatkówka, koszykówka?

Oglądaj Sportklub!