Fightklub patronem medialnym Forum MMA

25 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie największe w Polsce wydarzenie poświęcone sportom walki, w szczególności prężniej rozwijającej się w naszym kraju MMA. Do stolicy przyjadą czołowi zawodnicy, trenerzy, promotorzy i managerowie, nie zabraknie też inwestorów działających w branży, fanów oraz osób amatorsko trenujących mieszane sztuki walki. Miło nam poinformować, że Fightklub został jednym z patronów medialnych tego wydarzenia.

W tym roku w Warszawie odbędzie się już 2. edycja Forum MMA. Poprzednia okazała się wielkim sukcesem, podczas wydarzenia doszło do wielu spotkań, rozmów i wymian poglądów. Nie inaczej będzie zapewne i w tym roku, swój udział w stolicy potwierdziło już bowiem wiele gwiazd polskiej sceny MMA, obecność na Forum będzie więc niepowtarzalną okazją bliskiego spotkania z najlepszymi rodzimymi fighterami. Forum to jednak nie tylko możliwość porozmawiania z gwiazdami, ale też szereg dodatkowych, równie ciekawie zapowiadających się imprez towarzyszących. Na Stadionie Narodowym zaplanowano m.in. galę rozdania Heraklesów za rok 2016, czyli nagród dla wyróżniających się postaci polskiego MMA, Amatorskie Mistrzostwa Polski w MMA, pokazowe treningi oraz zawodowe walki. Prawdziwą gratką dla uczestników będą panele dyskusyjne z udziałem zawodników, trenerów, a także specjalistów z zakresu odżywania, suplementacji i motywacji. Wokół strefy wystawienniczej otwarta będzie cześć targowa, w której swoją ofertę zaprezentuje kilkadziesiąt firm z branży sportowej.

Fani sportów walki nie mogą przegapić udziału w takim wydarzeniu! Dla widzów Fightklubu mamy miłą niespodziankę, każdy z Was przy zakupie biletu wstępu na Forum otrzyma 10% rabatu. Bilety można kupować TUTAJ. Przy zamówieniu wpiszcie kod FIGHTKLUB10, a rabat będzie Wasz!

To nie wszystko, w marcu będziemy mieli dla Was dwa zaproszenia na Forum. Śledźcie uważnie nasz profil na Facebooku, tam wystartujemy z konkursem, w którym będziecie mogli zgarnąć dwie wejściówki typu standard.

Forum MMA już 25 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Napisany przez: Fightklub Polska

Partnerzy

Piłka nożna, ręczna, siatkówka, koszykówka?

Oglądaj Sportklub!