Home » Boks » 23 czerwca: archiwalny pojedynek o mistrzostwo Europy – Nicky Cook vs Yuriy Voronin

23 czerwca: archiwalny pojedynek o mistrzostwo Europy – Nicky Cook vs Yuriy Voronin

Ostatnia aktualizacja: Czerwiec 21, 2014

W Fightklubie bokserskie imprezy na żywo przeplatamy z najciekawszymi galami z obszernego archiwum. Tym razem przypomnimy wam galę z Essex, gdzie w głównej walce wieczoru mistrza świata i Europy Nicky Cook na ringu w Goresbrook Leisure Center podjął leworęcznego Ukraińca Jurija Woronina. Stawką był tytuł mistrza Europy w kategorii piórkowej. Na gali miały miejsce także występy Polaków – Dariusza Snarskiego oraz Maurycego Gojko.

Na show z Essex zapraszamy w czwartek 23 czerwca na 18:00!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Skomentuj Program

Wideo

Program TV

00:00Boks:Golden Boy 2014: Julian Williams – Freddy Hernandez
02:00Sporty walki:KOTC Classics (16):magazyn
03:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
05:00Boks:Boks Zawodowy: Tones - More
07:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 10
09:00Studio Moderna: magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Boks Zawodowy: Tones - More
14:00Sporty walki:KOTC Classics (17): magazyn
15:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 10
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (1): magazyn
18:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Dublin
20:00Boks:Golden Boy 2014: Alfonso Gomez - Ed Paredes
22:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
00:00Boks:Boks Zawodowy: Tones - More
02:00Sporty walki:KOTC Classics (17):
03:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 10
05:00Boks:Golden Boy 2014: Luis Ortiz Monte Barrett
07:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Dublin
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Golden Boy 2014: Luis Ortiz Monte Barrett
14:00Sporty walki:KOTC Classics (18):magazyn
15:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
17:00Boks:Golden Boy 2014: Alfonso Gomez - Ed Paredes
19:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 10
22:00Być jak Mike Tyson: serial dokumentalny typu reality show (5) PREMIERA
22:30Boks:Golden Boy: Saul Alvarez v Ryan Rhodes
23:00Boks:Golden Boy 2013: Danny Garcia - Amir Khan
00:00Boks:Golden Boy 2014: Luis Ortiz Monte Barrett
02:00Sporty walki:KOTC Classics (18): magazyn
03:00Boks:Golden Boy 2014: Alfonso Gomez - Ed Paredes
05:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
07:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 10
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
14:00Sporty walki:KOTC Classics (19):magazyn
15:00Boks:Golden Boy 2014: Alfonso Gomez - Ed Paredes
17:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 10
18:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 8
20:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
22:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 11 PREMIERA
00:00Boks:Golden Boy 2014: Ronnie Rios - Andrew Cancio
02:00Sporty walki:KOTC Classics (19): magazyn
03:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Dublin
05:00Boks:Golden Boy 2014: Michael Perez – Jorge Romero
07:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 11
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Golden Boy 2014: Michael Perez – Jorge Romero
14:00Sporty walki:KOTC Classics (20):magazyn
15:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (4): magazyn
18:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 11
20:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: York Hall Frampton v Hughes
21:30Siłowanie na rękę: John Brzenk – Andrey Pushkar
22:00Siłowanie na rękę: Travis Bagent – Alexey Semerenko PREMIERA
22:30Boks:Golden Boy: Saul Alvarez v Ryan Rhodes
23:00Zapasy:Wrestling (28): magazyn
00:00Boks:Golden Boy 2014: Michael Perez – Jorge Romero
02:00Sporty walki:KOTC Classics (20): magazyn
03:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: York Hall Frampton v Hughes
04:30Siłowanie na rękę: Travis Bagent – Alexey Semerenko
05:00Boks:Golden Boy 2014: Ishe Smith – Ryan Davis
07:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 11
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Golden Boy 2014: Ishe Smith – Ryan Davis
14:00Sporty walki:KOTC Classics (21):magazyn
15:00Boks:Sportitalia: Mirco Ricci - Lorenzo Di Giacomo
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (5): magazyn
18:00Boks:Sportitalia: Luca Giacon - Stevie Williams
20:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
22:00Sporty walki:King of the Cage: MMA U Ep 1 PREMIERA
23:30Siłowanie na rękę: Travis Bagent – Alexey Semerenko
00:00Boks:Golden Boy 2014:
02:00Sporty walki:KOTC Classics (21):magazyn
05:00Boks:Prime/Time Boxing: Matchroom Quigg - Munyai
07:00Boks:Sportitalia Luca Giacon - Stevie Williams
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Prime/Time Boxing: Matchroom Quigg - Munyai
14:00Sporty walki:KOTC Classics (22): magazyn
15:00Sporty walki:King of the Cage: MMA U Ep 1
16:30Siłowanie na rękę: Travis Bagent – Alexey Semerenko
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (6): magazyn
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (6): magazyn
18:00Boks:Sportitalia: Mirco Ricci - Lorenzo Di Giacomo
20:00Boks:Sportitalia Luca Giacon - Stevie Williams
22:00Zapasy:Wrestling (29): magazyn PREMIERA
23:00Siłowanie na rękę: Travis Bagent – Alexey Semerenko
23:30Boks:Golden Boy: Saul Alvarez v Ryan Rhodes
00:00Boks:Prime/Time Boxing:
02:00Sporty walki:KOTC Classics (22):
03:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
05:00Boks:Golden Boy 2014:Antonio Orozco – Martin Honorio
07:00Boks:Sportitalia: Mirco Ricci - Lorenzo Di Giacomo
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Golden Boy 2014: Antonio Orozco – Martin Honorio
14:00Sporty walki:KOTC Classics (23):
15:00Boks:Sportitalia
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (7): magazyn
18:00Zapasy:Wrestling (29): magazyn
19:00Boks:
21:30Siłowanie na rękę: Travis Bagent – Alexey Semerenko
22:00Być jak Mike Tyson: serial dokumentalny typu reality show (6) PREMIERA
22:30Boks:HBO Boxing After Dark Ep 3: Siergiej Kowaliew - Blake Caparello: PREMIERA
00:30Sporty walki:King of the Cage: MMA U Ep 1
02:00Sporty walki:KOTC Classics (23):
03:00Boks:Sportitalia Luca Giacon - Stevie Williams
05:00Boks:Prime/Time Boxing: Matchroom Cardiff
07:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Prime/Time Boxing:
14:00Sporty walki:KOTC Classics (24):
15:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (8): magazyn
18:00Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 11
20:00Boks:Sportitalia:Mirco Ricci - Lorenzo Di Giacomo
22:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
00:00Boks:Prime/Time Boxing:
02:00Sporty walki:KOTC Classics (24): magazyn
03:00Siłowanie na rękę: Travis Bagent – Alexey Semerenko
03:30Boks:Golden Boy: Saul Alvarez v Ryan Rhodes
04:00Boks:Golden Boy2014: Corpus Cristi Jerry Belmontes - Abner Cotto NA ŻYWO
06:00Zapasy:Wrestling (29): magazyn
07:00Boks:HBO Boxing After Dark Ep 3: Siergiej Kowaliew - Blake Caparello
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Golden Boy 2014: Emmanuel Gonzalez – Tevin Farmer
14:00Sporty walki:KOTC Classics (25): magazyn
15:00Boks:Golden Boy2014: Corpus Cristi Jerry Belmontes - Abner Cotto
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (9): magazyn
18:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
20:00Zapasy:Wrestling (29): magazyn
21:00Boks:Sportitalia: Manuel Lancia - Pasquale Di Silvio, Anita Torti - Monica Gentili NA ŻYWO
01:00Boks:Golden Boy 2014: Emmanuel Gonzalez – Tevin Farmer
03:00Sporty walki:King of the Cage: MMA U Ep 1
03:30Siłowanie na rękę: Travis Bagent – Alexey Semerenko
05:00Boks:Golden Boy 2014: McWilliams Arroyo - Froilan Saludar
07:00Boks:Sportitalia Luca Giacon - Stevie Williams
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Sportitalia: Manuel Lancia - Pasquale Di Silvio, Anita Torti - Monica Gentili
14:00Sporty walki:KOTC Classics (26): magazyn
15:00Boks:Golden Boy 2014: Mercito Gesta - Luis Arceo
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (10): magazyn
18:00Boks:HBO Boxing After Dark Ep 3: Siergiej Kowaliew - Blake Caparello:
20:00Boks:Sportitalia: Manuel Lancia - Pasquale Di Silvio, Anita Torti - Monica Gentili
22:00Sporty walki:King of the Cage: MMA U Ep 2 PREMIERA
23:00Boks:Golden Boy2014: Corpus Cristi Jerry Belmontes - Abner Cotto
23:30Siłowanie na rękę: Travis Bagent – Alexey Semerenko
00:00Boks:Golden Boy 2014: McWilliams Arroyo - Froilan Saludar
02:00Sporty walki:KOTC Classics (26): magazyn
03:00Boks:HBO Boxing After Dark Ep 3: Siergiej Kowaliew - Blake Caparello:
05:00Boks:Showtime:Hugo Centeno Jr - Gerrardo Ibarra
07:00Boks:Sportitalia: Manuel Lancia - Pasquale Di Silvio, Anita Torti - Monica Gentili
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
10:30Teleshop:magazyn reklamowy
11:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:30Teleshop:magazyn reklamowy
12:00Boks:Showtime: Hugo Centeno Jr - Gerrardo Ibarra
14:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (1): magazyn
15:00Boks:Sportitalia: Manuel Lancia - Pasquale Di Silvio, Anita Torti - Monica Gentili
17:00Sporty walki:KOTC Greatest KO's (11): magazyn
18:00Boks:Golden Boy2014: Corpus Cristi Jerry Belmontes - Abner Cotto
20:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Sosnowski - Chris Woollas
21:30Siłowanie na rękę: Travis Bagent – Alexey Semerenko
22:00Siłowanie na rękę: Artur Głowiński – Paul Maiden PREMIERA
22:30Sporty walki:King of the Cage: MMA U Ep 2
00:00Boks:Showtime:
02:00Kickboxing:WCK Full Rules Muay Thai (1): magazyn
03:00Boks:Z archiwum SportKlubu: Matchroom: Sosnowski - Chris Woollas
04:30Siłowanie na rękę: Artur Głowiński – Paul Maiden
00:30AS Wywiadu: Program Patryka Mierosławskiego (12): publicystyczny program autorski
01:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał 2 Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata
03:00Boks:Golden Boy 2014: Antonio Orozco – Martin Honorio
05:00Boks:Prime/Time Boxing Matchroom: Cardiff
07:00Darts:World Cup of Darts 2013 (3): magazyn
08:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (12):
08:30World of Freesports 2014:magazyn (30)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: ćwierć fiał: FC Barcelona – Iberostar Tenerife
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (4): magazyn
15:00Boks:Golden Boy 2014:
17:00Darts:World Cup of Darts 2013 (3): magazyn
18:00Boks:Prime/Time Boxing Matchroom:
20:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (12) PREMIERA
20:30Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 4: CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków
22:00Darts:World Cup of Darts 2013 (4): magazyn PREMIERA
23:00Koszykówka:Liga ACB:
01:00Boks:Golden Boy 2014:
03:00Boks:Prime/Time Boxing Matchroom: Cardiff
05:00Boks:Golden Boy 2014:
07:00Darts:World Cup of Darts 2013 (4): magazyn
08:00Żeglarstwo: World Match Racing Tour 2014: Stena Match Cup - Marstrand, Sweden: magazyn
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: pół finał1: FC Barcelona – Valencja Bascet Club
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (5): magazyn
15:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał 3 Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata
17:00Darts:World Cup of Darts 2013 (4): magazyn
18:00Boks:Golden Boy 2014: Emmanuel Gonzalez – Tevin Farmer
20:00Boks:Bokserskie piątki: Sportitalia Luca Giacon - Stevie Williams PREMIERA
22:00Darts:World Cup of Darts 2013 (5): magazyn PREMIERA
23:00Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 5: Wisła Can-Pack Kraków - CCC Polkowice
01:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał 3 Cucine Lube Banca Marche Macerata - Sir Safety Perugia
03:00Boks:Golden Boy 2014: Emmanuel Gonzalez – Tevin Farmer
05:00Boks:Golden Boy 2014:
07:00Darts:World Cup of Darts 2013 (5): magazyn
08:00Maraton:Gold Coast Airport Marathon 2014:
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: pół finał 2: Real Madryt – CAI Zaragoza
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (6): magazyn
15:00Boks:Sportitalia Luca Giacon - Stevie Williams
17:00Darts:World Cup of Darts 2013 (5): magazyn
18:00Boks:Golden Boy 2014:
20:00Koszykówka:Liga ACB:
22:00Żeglarstwo: World Match Racing Tour 2014:
23:00Rugby:IRB Junior World Championship: finał
01:00Boks:Sportitalia Luca Giacon - Stevie Williams
03:00Boks:Golden Boy 2014:
05:00Boks:Showtime:
07:00Koszykówka:Liga ACB Copa del Rey: finał: Real Madryt - FC Barcelona
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00World of Freesports 2014:magazyn (31) PREMIERA
11:30Piłka ręczna:Copa del Rey: Final F.C. Barcelona - Fraikin BM. Granollers
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (8): magazyn
15:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał 4 Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata
17:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (8): magazyn
18:00Boks:Showtime: Hugo Centeno Jr - Gerrardo Ibarra
20:00World of Freesports 2014:magazyn (31)
20:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (12)
21:00Boks:Sportitalia Luca Giacon - Stevie Williams
23:00Koszykówka:Liga ACB:
00:30Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał 4 Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata
03:00Boks:Showtime:
05:00Rugby:HSBC Gold Coast: Shield Finał
05:30Rugby:HSBC Gold Coast Bowl Finał
06:00Rugby:HSBC Gold Coast Plate Finał
06:30Rugby:HSBC Gold Coast Play Off
07:00Rugby:HSBC Gold Coast Cup Finał
07:30Kolarstwo górskie:Cape Epic 2014: South Africa dzień 1
08:00Żeglarstwo: World Match Racing Tour 2014: Stena Match Cup - Marstrand, Sweden: magazyn
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Boks:SportItalia Mirco Ricci - Lorenzo Di Giacomo
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał 1 Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata
16:00Darts:World Cup of Darts 2013 (5): magazyn
17:00Boks:Sportitalia:Mirco Ricci - Lorenzo Di Giacomo
19:00Tenis stołowy:Championship of Ping Pong 2014 (1): magazyn
20:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (13): publicystyczny program autorski
20:30Piłka ręczna:Copa del Rey 13/14: 1/2 Finał 1 Helvetia Anaitasuna - F.C. Barcelona
22:00Darts:World Cup of Darts 2013 (6): magazyn PREMIERA
23:00World of Freesports 2014:
23:30Żeglarstwo: World Match Racing Tour 2014: Niemcy: magazyn
00:30AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (13): publicystyczny program autorski
01:00Rugby:HSBC Gold Coast: Shield Finał
01:30Rugby:HSBC Gold Coast Bowl Finał
02:00Rugby:HSBC Gold Coast Plate Finał
02:30Rugby:HSBC Gold Coast Play Off
03:00Rugby:HSBC Gold Coast Cup Finał
03:30Kolarstwo górskie: Cape Epic 2014: South Africa dzień 1
04:00Darts:World Cup of Darts 2013 (6): magazyn
05:00Rugby:HSBC Dubai Shield Finał
05:30Rugby:HSBC Dubai Bowl Finał
06:00Rugby:HSBC Dubai Plate Finał
06:30Rugby:HSBC Dubai Play Off
07:00Rugby:HSBC Dubai Cup Finał
07:30Kolarstwo górskie:Cape Epic 2014: South Africa dzień 2
08:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (13):
08:30World of Freesports 2014:magazyn (31)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (12)
11:30Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 1: Wisła Can-Pack Kraków - CCC Polkowice
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Boks:Sportitalia: Mirco Ricci - Lorenzo Di Giacomo
16:00Darts:World Cup of Darts 2013 (6): magazyn
17:00Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 1: Wisła Can-Pack Kraków - CCC Polkowice
18:30World of Freesports 2014:magazyn (31)
19:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (2): magazyn
20:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (14): publicystyczny program autorski
20:30Piłka ręczna:Copa del Rey 13/14: 1/2 Finał 2: Fraikin BM. Granollers v BM. Huesca
22:00Darts:World Cup of Darts 2013 (7): magazyn PREMIERA
23:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (12)
23:30Żeglarstwo: World Match Racing Tour 2014: Stena Match Cup - Marstrand, Sweden: magazyn
00:30AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (14): publicystyczny program autorski
01:00Rugby:HSBC Dubai Shield Finał
01:30Rugby:HSBC Dubai Bowl Finał
02:00Rugby:HSBC Dubai Plate Finał
02:30Rugby:HSBC Dubai Play Off
03:00Rugby:HSBC Dubai Cup Finał
03:30Kolarstwo górskie:Cape Epic 2014: South Africa dzień 2
04:00Darts:World Cup of Darts 2013 (7): magazyn
05:00Rugby:HSBC Południowa Afryka Shield Finał
05:30Rugby:HSBC Południowa Afryka Bowl Finał
06:00Rugby:HSBC Południowa Afryka Plate Finał
06:30Rugby:HSBC Południowa Afryka Play Off
07:00Rugby:HSBC Południowa Afryka Cup Finał
07:30Kolarstwo górskie:Cape Epic 2014: South Africa dzień 3
08:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (14) publicystyczny program autorski
08:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (12)
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00World of Freesports 2014:magazyn (31)
11:30Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 2: Wisła Can-Pack Kraków - CCC Polkowice
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał 2 Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata
16:00Darts:World Cup of Darts 2013 (7): magazyn
17:00Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 2: Wisła Can-Pack Kraków - CCC Polkowice
18:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (12)
19:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (3): magazyn
20:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (15):
20:30Piłka ręczna:Copa del Rey: Finał F.C. Barcelona - Fraikin BM. Granollers
22:00Darts:World Cup of Darts 2013 (8): magazyn PREMIERA
23:00World of Freesports 2014:magazyn (31)
23:30Maraton:Gold Coast Airport Marathon 2014: magazyn
00:30AS Wywiadu: Program Patryka Mierosławskiego (15): publicystyczny program autorski
01:00Rugby:HSBC Południowa Afryka: Shield Finał
01:30Rugby:HSBC Południowa Afryka Bowl Finał
02:00Rugby:HSBC Południowa Afryka Plate Finał
02:30Rugby:HSBC Południowa Afryka Play Off
03:00Rugby:HSBC Południowa Afryka
03:30Kolarstwo górskie:Cape Epic 2014: South Africa dzień 3
04:00Darts:World Cup of Darts 2013 (8): magazyn
05:00Rugby:HSBC Las Vegas: Shield Finał
05:30Rugby:HSBC Las Vegas: Bowl Finał
06:00Rugby:HSBC Las Vegas: Plate Finał
06:30Rugby:HSBC Las Vegas: Play Off
07:00Rugby:HSBC Las Vegas: Cup Finał
07:30Kolarstwo górskie:Cape Epic 2014: South Africa dzień 4
08:00AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego (15):
08:30World of Freesports 2014:
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (12)
11:30Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 3:CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Boks:Sportitalia:
16:00Darts:World Cup of Darts 2013 (3): magazyn
17:00Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 3:CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków
18:30World of Freesports 2014:magazyn (31)
19:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (4): magazyn
20:00Boks:Sportitalia:
22:00Darts:World Cup of Darts 2013 (9): magazyn PREMIERA
23:30Piłka ręczna:Copa del Rey 13/14: 1/2 Finał 1 Helvetia Anaitasuna - F.C. Barcelona
01:00Rugby:HSBC Las Vegas: Shield Finał
01:30Rugby:HSBC Las Vegas: Bowl Finał
02:00Rugby:HSBC Las Vegas: Plate Finał
02:30Rugby:HSBC Las Vegas: Play Off
03:00Rugby:HSBC Las Vegas: Cup Finał
03:30Kolarstwo górskie:Cape Epic 2014: South Africa dzień 4
04:00Darts:World Cup of Darts 2013 (9): magazyn
05:00Rugby:HSBC Nowa Zelandia : Shield Finał
05:30Rugby:HSBC Nowa Zelandia: Bowl Finał
06:00Rugby:HSBC Nowa Zelandia: Plate Finał
06:30Rugby:HSBC Nowa Zelandia: Play Off
07:00Rugby:HSBC Nowa Zelandia: Cup Finał
07:30Kolarstwo górskie:Cape Epic 2014: South Africa dzień 5
08:00Maraton:Gold Coast Airport Marathon 2014:
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00World of Freesports 2014:magazyn (31)
11:30Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 4: CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał 3 Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata
16:00Darts:World Cup of Darts 2013 (9): magazyn
17:00Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 4: CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków
18:30Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (12)
19:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (5): magazyn
20:00Boks:Bokserskie piątki: HBO Boxing After Dark Sergey Kovalev - Blake Caparello PREMIERA
22:00Darts:World Cup of Darts 2013 (10): magazyn PREMIERA
23:30Piłka ręczna:Copa del Rey 13/14: 1/2 Finał 2: Fraikin BM. Granollers v BM. Huesca
01:00Rugby:HSBC Nowa Zelandia : Shield Finał
01:30Rugby:HSBC Nowa Zelandia: Bowl Finał
02:00Rugby:HSBC Nowa Zelandia: Plate Finał
02:30Rugby:HSBC Nowa Zelandia: Play Off
03:00Rugby:HSBC Nowa Zelandia: Cup Finał
03:30Kolarstwo górskie:Cape Epic 2014: South Africa dzień 5
04:00Darts:World Cup of Darts 2013 (10): magazyn
05:00Rugby:HSBC Tokio: Shield Finał
05:30Rugby:HSBC Tokio: Bowl Finał
06:00Rugby:HSBC Tokio: Plate Finał
06:30Rugby:HSBC Tokio: Play Off
07:00Rugby:HSBC Tokio: Cup Finał
07:30Kolarstwo górskie:Cape Epic 2014: South Africa dzień 6
08:00Żeglarstwo: World Match Racing Tour 2014:Niemcy: magazyn
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 5: Wisła Can-Pack Kraków - CCC Polkowice
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Boks:HBO Boxing After Dark Sergey Kovalev - Blake Caparello
16:00Darts:World Cup of Darts 2013 (10): magazyn
17:00Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet Finał 5: Wisła Can-Pack Kraków - CCC Polkowice
19:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (6): magazyn
20:00Żużel:Polska Liga Żuzla: 7. Indywidualny Turniej O Koronę Króla Władysława Chrobrego
22:00Maraton:Gold Coast Airport Marathon 2014:
23:00Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (12)
23:30Piłka ręczna:Copa del Rey:
01:00Rugby:HSBC Tokio: Shield Finał
01:30Rugby:HSBC Tokio: Bowl Finał
02:00Rugby:HSBC Tokio: Plate Finał
02:30Rugby:HSBC Tokio: Play Off
03:00Rugby:HSBC Tokio: Cup Finał
03:30Kolarstwo górskie:Cape Epic 2014: South Africa dzień 6
04:00Żeglarstwo: World Match Racing Tour 2014: Stena Match Cup - Marstrand, Sweden: magazyn
05:00Rugby:HSBC Hong Kong: Shield Finał
05:30Rugby:HSBC Hong Kong:Bowl Finał
06:00Rugby:HSBC Hong Kong: Plate Finał
06:30Rugby:HSBC Hong Kong: Play Off
07:00Rugby:HSBC Hong Kong: Cup Finał
07:30Kolarstwo górskie:Cape Epic 2014: South Africa dzień 7
08:00Żeglarstwo: World Match Racing Tour 2014: Stena Match Cup - Marstrand, Sweden: magazyn
09:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
09:30Teleshop:magazyn reklamowy
10:30Studio Moderna:magazyn reklamowy
11:00World of Freesports 2014:magazyn (32) PREMIERA
11:30Piłka ręczna:Copa del Rey 13/14: 1/2 Finał 1 Helvetia Anaitasuna - F.C. Barcelona
13:00Studio Moderna:magazyn reklamowy
14:00Siatkówka:Lega Pallavolo Serie A 13/14: Finał 4 Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata
16:00Maraton:Gold Coast Airport Marathon 2014:
17:00Piłka ręczna:Copa del Rey 13/14: 1/2 Finał 2: Fraikin BM. Granollers v BM. Huesca
18:30World of Freesports 2014:
19:00Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (7): magazyn
20:00Boks:HBO Boxing After Dark Sergey Kovalev - Blake Caparello
22:00Piłka ręczna:Copa del Rey: Finał F.C. Barcelona - Fraikin BM. Granollers
23:30Tenis stołowy:World Championship of Ping Pong 2014 (8): magazyn
00:30Kolarstwo górskie:Cape Epic 2014:
01:00Rugby:HSBC Hong Kong: Shield Finał
01:30Rugby:HSBC Hong Kong:Bowl Finał
02:00Rugby:HSBC Hong Kong: Plate Finał
02:30Rugby:HSBC Hong Kong: Play Off
03:00Rugby:HSBC Hong Kong: Cup Finał
03:30World of Freesports 2014:
04:00Maraton:Gold Coast Airport Marathon 2014:
20:00SPORTKLUB: Mobil 1 The Grid:magazyn sportów motorowych (12) PREMIERA
22:00SPORTKLUB: Darts:World Cup of Darts 2013 (4): magazyn PREMIERA
20:00SPORTKLUB: Boks:Bokserskie piątki: Sportitalia Luca Giacon - Stevie Williams PREMIERA
22:00SPORTKLUB: Darts:World Cup of Darts 2013 (5): magazyn PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Być jak Mike Tyson: serial dokumentalny typu reality show (5) PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Sporty walki:King of the Cage: Future Legends 11 PREMIERA
11:00SPORTKLUB: World of Freesports 2014:magazyn (31) PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Siłowanie na rękę: Travis Bagent – Alexey Semerenko PREMIERA
22:00SPORTKLUB: Darts:World Cup of Darts 2013 (6): magazyn PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Sporty walki:King of the Cage: MMA U Ep 1 PREMIERA
22:00SPORTKLUB: Darts:World Cup of Darts 2013 (7): magazyn PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Zapasy:Wrestling (29): magazyn PREMIERA
22:00SPORTKLUB: Darts:World Cup of Darts 2013 (8): magazyn PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Być jak Mike Tyson: serial dokumentalny typu reality show (6) PREMIERA
22:30FIGHTKLUB: Boks:HBO Boxing After Dark Ep 3: Siergiej Kowaliew - Blake Caparello: PREMIERA
22:00SPORTKLUB: Darts:World Cup of Darts 2013 (9): magazyn PREMIERA
04:00FIGHTKLUB: Boks:Golden Boy2014: Corpus Cristi Jerry Belmontes - Abner Cotto NA ŻYWO
20:00SPORTKLUB: Boks:Bokserskie piątki: HBO Boxing After Dark Sergey Kovalev - Blake Caparello PREMIERA
21:00FIGHTKLUB: Boks:Sportitalia: Manuel Lancia - Pasquale Di Silvio, Anita Torti - Monica Gentili NA ŻYWO
22:00SPORTKLUB: Darts:World Cup of Darts 2013 (10): magazyn PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Sporty walki:King of the Cage: MMA U Ep 2 PREMIERA
22:00FIGHTKLUB: Siłowanie na rękę: Artur Głowiński – Paul Maiden PREMIERA

Ankieta

Sorry, there are no polls available at the moment.
Zapisz się do newslettera